Nejnovější zprávy: Punč bar na Masarykově náměstí baví Ostravu. Nabízí nápoje i luxusní výhled Ostrava má plán, jak posadit více lidí ve městě na bicykly

Gastronomie

​Taverna na rynku pořádá další seznamku. Pro nezadané od 45 do 55 let

Po mimořádně úspěšné premiéře seznamky v Taverně na rynku chystá oblíbená řecká restaurace další setkání, tentokrát pro nezadané ve věku 45 až 55 let. Konat by se měla 7. prosince.

Ilustrační foto: pixabay.com

"Už při vyhlašování první seznamky se na nás obracelo docela dost zájemců právě v tomto věku, takže jim chceme vyhovět," říká provozovatel restaurace Michal Šlachta.

Eviduje už bezmála deset zájemkyň o seznamku, zatím se ale nepřihlásili téměř žádní muži. "Nestyďte se, budete překvapeni, v jak uvolněné a příjemné atmosféře se seznamka koná. Hned po té první tady vznikly páry, ale také přátelství," říká Michal Šlachta.

Takzvaný speed dating, tedy večer, kdy se zájemci o seznámení postupně potkají hned s několika protějšky, bude mít opět i pravou romantickou řeckou atmosféru. "Součástí bude řecká romantická hudba, vybrané řecké dobroty i vínko, nebude chybět ani speciální dezert," říká Michal Šlachta.

Pro účast na párty bude nutná rezervace na telefonním čísle 608 202 709 nebo na e-mailu ziverandevtaverne@seznam.cz - jakmile bude dostatečný počet zájemců, taverna na svých facebookových stránkách a také na webu vyhlásí podrobnosti prvního seznamovacího večera.