Gastronomie
20/03/2023 Jaroslav Baďura

Taverna pořádá další rande pro nezadané. Tentokrát ve věku 40 až 50 let

Řecká restaurace Taverna na rynku, která sídlí v Ostravě na Kuřím rynku, pořádá další Živé rande, takzvaný speed dating.

"Po minulé seznamce, kdy jsme pozvali nezadané ve věku od 35 do 45 let, se na nás obrátilo několik starších zájemců o seznámení. Proto jsme se jim rozhodli vyhovět," říká provozovatel Taverny na rynku Michal Šlachta.

"Až 12 mužů a 12 žen bude mít možnost se seznámit u sklenky dobrého vína, kávy a řecké speciality. V pětiminutovém intervalu se tak během dvou hodin páry prostřídají u tuctu stolečků. Každý bude mít možnost si se svým protějškem popovídat a zjistit vzájemné sympatie, které vyplní do takzvané dating karty. Na konci večera ji odevzdá a my na základě shody do 24 hodin předáme kontakty," uvedl Michal Šlachta.

Živé rande se v taverně koná již počtvrté. "Dosud jsme u nás přivítali 56 účasníků a pomohli k celkem sedmadvaceti propojení. Víme už také o několika párech, které jsou díky naší seznamce spolu," říká Michal Šlachta. Přiznává, že seznamku si původně vymyslel i kvůli sobě, protože je také nezadaný.

"Nebojte se přijít a popovídat si. U sklenky dobrého vína a něčeho malého k zakousnutí brzy ostych opadne a všichni se chtějí bavit a povídat si až do zavíračky i po ní, to už ze zkušeností víme," zve provozovatel restaurace.

Živé rande se koná pouze při naplnění kapacity alespoň z osmdesáti procent, proto je zapotřebí rezervace na telefonním čísle 608 202 709 nebo prostřednictvím e-mailu: ziverandevtaverne@seznam.cz.

"Je třeba zadat jméno, telefonní číslo a věk. Těšíme se na vás," dodává šéf taverny.

Rande se koná v sobotu 25. března od 17 hodin. V ceně 390 korun je nejen přípitek, ale také večeře pro každého z účastníků.

Sdílejte článek