Nejnovější zprávy: ​Podobu památníku válečným veteránům určí výtvarně-architektonická soutěž Nebojte se nabídnout seniorům pomoc, říká dobrovolnice

Byznys

Tip na dárek pod stromeček nebo pro obchodní partnery? Pštrosí bedýnka!

Farma Pštrosí vršek Wieder z Hněvošic přišla před koncem roku s nabídkou unikátních dřevěných bedýnek s pštrosími produkty.

Na trhu tak je dárek, který může potěšit nejen manažery firem, lámajícím si rok co rok hlavu, co dát svým obchodním partnerům originálního, ale i ty, kdož hledají pozornost pro své blízké.

“Po zkušenostech z minulého roku, kdy byl velký zájem o dárkové bedýnky, jsme navrhli vánoční balení, které bude ozdobeno dřevěnými výrobky z Charita Opava, abychom v období Vánoc podpořili tento ušlechtilý projekt,” říká majitel farmy Pavel Wieder.

A jak bedýnky vypadají? “Bedýnky jsou ve dvou variantách: menší v hodnotě 550 korun a větší v hodnotě 1100 korun,” říká Pavel Wieder.

Malá bedýnka obsahuje pštrosí steak vážící 250g, balení klobás, párků a čabajek, skleničku pštrosí paštiky a jako dárek skleničku pštrosího sádla. Ve velké bedýnce je pštrosí steak o váze 500g, mleté pštrosí maso vážící 400g, balení klobás, dvě balení párků, balení čabajek, balení pštrosích krků, pštrosí škvarky, sklenička pštrosí paštiky a jako dárek sklenička pštrosího sádla.

“Bedýnky si lze rezervovat na našem eshopu: www.pstrosivejce.cz. Vyzvednutí bedýnek bude pro Ostravany a zákazníky z okolí probíhat na vánočních trzích v Ostravě, kde budeme od 25. listopadu do 23. prosince. Dále budeme bedýnky rozvážet až k zákazníkům domů nebo si je mohou vyzvednout na farmě,” říká Pavel Wieder.

Farma Pštrosí Vršek Wieder se zabývá se jak chovem pštrosů, konkrétně nandu pampových, tak výrobou masných produktů právě z pštrosího masa. “Neodlišujeme se jen tím, že naše produkty obsahují pštrosí maso, ale i tím, že jsou naše produkty bez zbytečné chemie a hlavně rychlosoli, která je známá jako dusitanová sůl s označením E250.”

Fotogalerie