Cestování
03/03/2023 Redakce PATRIOT

Tip na jarní prázdniny: Termální bazény, lyže a sleva na pobyty ve Velkých Karlovicích

Ještě nemáte plán na jarní prázdniny? Nebo vás láká vyrazit na dva tři dny za wellness na hory? Pak by vás mohl zajímat tip z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, hodinku od Ostravy.

Na nadcházející dva týdny tu chystají hned několik zajímavých akcí, na sjezdovce Horal je stále dost sněhu a díky tomu, že v ceně pobytu v hotelech resortu je i volný vstup do relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény a saunovými rituály, je o zábavu postaráno i večer nebo za horšího počasí. Navíc na březen připravil Resort Valachy slevu 20% na ubytování ve svých hotelech Lanterna a Horal.

Bazény a saunové rituály v ceně

Zatímco Wellness hotel Horal je oblíbený zejména u rodin s dětmi díky termálním bazénům a poloze hned u sjezdovky Horal s lyžařskou školou, nedalekému Spa hotelu Lanterna dávají přednost rodiče s většími dětmi, páry a hosté vyhledávají klidnější a komornější atmosféru. Pobyty v obou hotelech zahrnují pestrou snídani, večeři a volný vstup do Wellness Horal s termálními bazény, fitness centrem a saunovým světem s nabídkou exotických masáží a saunových rituálů, z nichž ten první každý den je věnován speciálně dětem.

Lanterna: klidný relax na horách

Hosté v Lanterně mají navíc v ceně i odpolední snack Aperitivo moment a volný vstup do hotelového L-Spa. Hotel loni prošel rekonstrukcí, díky tomu si můžete pochutnat v nové restauraci rozšířené o lounge bar a velkou vinotéku, vyzkoušet výjimečný komfort vybraných pokojů, které získaly zimní zahradu s vanou, a v neposlední řadě si užít relaxaci v rozšířené sauně, kde se nově konají i saunové rituály – od března denně!

Zábava i pro výlety „na otočku“

Do Resortu Valachy ale stojí za to si udělat výlet i na jeden den „na otočku“. Sjezdovka Horal s lyžařskou školou je v provozu denně od 8:30 do 17 hodin. A kdybyste se chtěli vykoupat, není problém - Wellness Horal je otevřené i pro neubytované hosty a to denně od 9:30 do 21:30. Chystají se tu také zajímavé akce:

· 4. 3. Hudební večer s kytaristou Bolkem Vjaclovským

· 5. 3. Maškarní lyžovačka na sjezdovce Horal

· 11. 3. Pralinková manufaktura

· 12. 3. Kurz pečení pizzy (nejen) pro děti

· 17. 3. Hudební večer s harfenistkou Lucií Fajkusovou

Pokud už přemýšlíte, že byste vyrazili spíš v jarních měsících, nenechejte si ujít třeba nabídku velikonočních pobytů nebo žhavou novinku: tematické pobyty zaměřené na osobní rozvoj s předními českými kouči. Ve vybraných jarních termínech také platí akce 3 noci za cenu 2.

Sdílejte článek