Nejnovější zprávy: Helga Čočková. Velký talent z Ostravy měl smůlu kvůli komunistům ​Nemocnice Valašské Meziříčí se pyšní novým počítačovým tomografem či pohodlnějšími postelemi

Společnost

Třinečtí Oceláři vyjedou na led se staronovými posilami, vrací se Růžička a Kreps

První letní trénink na ledě třinecké Mini Werk arény s týmem tamních Ocelářů v pondělí absolvují také dvě staronové posily. Do Třince se totiž vracejí zkušení útočníci, kanonýr Martin Růžička a Kamil Kreps.

Jedenatřicetiletý střelec Růžička se do třineckého klubu vrací po dvou letech strávených v ruské KHL, kde hrál v dresu Traktoru Čeljabinsk. Společně se stejně starým Krepsem, který za Třinec nastupoval už v posledních dvou sezónách, podepíšou během pondělka nové smlouvy.

Dále k Ocelářům na zkoušku přichází obránce Lukáš Kozák a útočník Štefan Ružička. Pětadvacetiletý Kozák loni hrál KHL za Slovan Bratislava a poté extraligu za Kometu Brno. Dvaatřicetiletý Štefan Ružička v sezóně 2014/2015 v Třinci působil a po této sezóně se rozhodl ukončit hokejovou kariéru.

Svůj názor nyní přehodnotil a v současné době se již připravuje v Třinci. Zda budou u Ocelářů letos působit, se rozhodne během měsíce. Již dříve do Třince zamířili Ján Sýkora, Rastislav Špirko, Rostislav Marosz a Jakub Petružálek.

Naopak mužstvo na roční hostování opustili Vladimír Svačina, který odchází do Liberce, a Radim Matuš, jenž bude hrát za Karlovy Vary. Po vzájemné dohodě skončil Tomáš Kopecký, který si hledá angažmá.