Nejnovější zprávy: Řidič nevybral zatáčku a skončil se zraněním v příkopu Kam dnes na oběd? Do "Palačinkárny" Café au père tranquille!

Společnost

Velká bitka v Orlové, porvaly se desítky lidí, konflikt řešila zásahová jednotka

Několik desítek lidí se dnes odpoledne zapojilo v Orlové na Karvinsku do výtržností a rvačky, která začala jako potyčka dvou lidí.

Jeden člověk byl zraněn dřevěnou tyčí, sedm lidí policie převezla na služebnu a tři z nich zadržela, sdělila policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Dva lidé se podle mluvčí v ulici Spojenců nejprve začali hádat. Slovní rozepře ale záhy přešla ve fyzické napadání a za pár minut bylo na ulici několik desítek lidí. Po oznámení od městské policie na místo vyrazili policisté z několika oddělení.

„Povolána byla i zásahová jednotka a speciální jednotka policejního ředitelství Moravskoslezského kraje i psovodi. Konflikt byl záhy potlačen,“ uvedla Viačková.

Policie případ vyšetřuje jako rvačku. „Je pravděpodobné, že po rozpletení okolností, příčin, motivu a individuálního zapojení do konfliktu právní kvalifikace bude rozšířena o přečin výtržnictví,“ doplnila tisková mluvčí.