Nejnovější zprávy: Důl Darkov kvůli pandemii přestal těžit, nouzový stav kraj nevyhlásil Pasažéři přežili bez zranění pád drátů vysokého napětí na auto. Nehoda zablokovala provoz

Sport

Vstupenky na hokejové play-off derby jsou již v prodeji!

Vstupenky na čtvrtfinálovou válku mezi Vítkovicemi a Třincem jsou od pondělí v prodeji.

Foto: HC VÍTKOVICE RIDERA

Na atraktivní bitvy na ostravské půdě si fandové mohou koupit jak zvýhodněné balíčky, tak jednozápasové vstupenky a všichni jistě ocení fakt, že ceny lístků jsou levnější, než při loňském čtvrtfinále s Kometou Brno a dokonce i než v Třinci!

Čtvrtfinále mezi Vítkovicemi a Třincem se rozhoří ve středu, první dvě bitvy hostí třinecký led. Do Ostravy se play off derby přesune v neděli a pokračovat bude v pondělí.

Vstupenky na domácí zápasy Vítkovic v sérii jsou v prodeji již od pondělí 18. března. Primárním způsobem, jak si pořídit vstupenky, je nákup online prostřednictvím sítě Ticketportal a jejích prodejních míst.

Na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY se vstupenky budou prodávat v dané dny ostravských utkání. Za připomenutí stojí, že sektor nejvěrnějších domácích fanoušků – kotel C2 - není nabízen v prodeji online a vstupenky do něj je možné zakoupit pouze přímo na pokladně ostravského paláce.

Vítkovice versus Třinec v play off – naposledy ve finále 2011, tedy před osmi lety. V současné době není z pohledu hokejových fanoušků v moravskoslezském regionu nic většího, než play off série mezi tradičními hokejovými baštami z obou břehů řeky Ostravice.

Největší extraligové derby bude znásobeno faktem, že postoupit může jen jeden, třaskavý souboj na ledě i na tribunách, který se opakuje prakticky jen jednou za deset let.

Fandové jistě ocení, že vedení vítkovického klubu nastavilo pro letošní čtvrtfinále s Třincem nižší cenu vstupenek, než loni během série s Kometou Brno. Jednodenní vstupenka bude stát 349 Kč (nedělní 3. zápas / pondělní 4. zápas), v prodeji budou ale i zvýhodněné balíčky na oba zápasy za 639 Kč (319 Kč za jedno utkání). Prodej začíná v pondělí 18. března.

Na rozdíl od Třince, Vítkovice neruší na exponovanou sérii zvýhodněné vstupné pro děti. Dětské vstupné na jednotlivé zápasy čtvrtfinále činí 69 Kč. V prodeji budou i zvýhodněné balíčky dětského vstupné na oba zápasy za 129 Kč.

Dětské vstupné se vztahuje na děti do 15 let – při vstupu nutno předložit platný doklad k potvrzení věku dítěte. Děti do 120 cm výšky mají vstup na utkání zdarma bez nároku na místo.

Vítkovičtí permanentkáři, kteří si zakoupili před sezonou celosezonní kartu s platností na play off, mají samozřejmě domácí zápasy čtvrtfinále automaticky v ceně své permice bez nutnosti jakýchkoli doplatků či případných rezervací.

Majitelé permic s platností pouze na základní část si v případě zájmu musejí zakoupit vstupenky na daná utkání, a to za plnou cenu. Rezervace jejich míst jsou blokovány jen do pátku 22. března.

Pro využití rezervace kontaktujte ekonoma klubu na mailu lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz. Po vypršení rezervace jsou místa odblokována a dána do veřejného prodeje.