Nejnovější zprávy: Ostravská talkshow Kafrárna slaví 5 let! Přivítala už 150 hostů Vraťme se k normálnímu životu, vyzývá viroložka Hana Zelená

Sport

Čeští para hokejisté dnes hrají o svůj sen. Buďte u toho!

Čeští reprezentanti budou dnes od 20:30 bojovat o přímý postup na Zimní paralympijské hry v Pekingu. Přijďte je podpořit přímo do hlediště Ostravar Arény! Vstupenek je stále dostatek.


Autor: Lukáš Kaboň

Sedmý hrací den MS v para hokeji Ostrava 2021 nabídne celkem tři zápasy. Česká reprezentace už šanci na zisk trofeje pro vítěze nemá, stále je však o co hrát. Pokud dnes zvítězí nad Nory, splní si naši hráči paralympijský sen a budou příští rok reprezentovat na paralympiádě.

Páteční program začíná již ve 13:45, vstupenky ještě pořád jsou k dispozici a za jedno vstupné si diváci budou moci užít hned tři zápasy. Od 13:45 budou o medailové pozice bojovat para hokejisté USA a Jižní Koreje. Následuje semifinálový zápas para hokejistů z Ruska s Kanadou. A konečně od 20:30 se Češi utkají s Norskem. Tyto dva celky se poperou nejen o konečné páté místo z MS v para hokeji Ostrava 2021, ale také o přímý postup na paralympiádu.

Všechny zápasy si fanoušci mohou vychutnat s jedinou vstupenkou, která je zároveň platná i pro vstup do venkovní fanzóny. Prodej vstupenek probíhá online, poslední volné lístky budou k dispozici také na pokladnách Ostravar Arény.

Čeští para hokejisté ještě ráno slavili a předali narozeninový dort nejmladšímu členovi výpravy Filipovi Veselému. Ten dnes oslavil šestnáct let, což je zároveň minimální věk pro účast na mezinárodních para hokejových šampionátech. Filip tak na šampionátu nemohl nastoupit, ale přesto je s týmem po celou dobu a věří, že dnes večer dostane nejkrásnější dárek v podobě kvalifikace na Zimní paralympijské hry.