Nejnovější zprávy: Je to borec! Štěpán Kozub vyprodal O2 arenu, přidal další termín Průšvih, aneb když ve sklepě doutná 30 metráků uhlí. Hasiči jej museli vysát ven!

Gastronomie

Hotel Padre končí. Bude zde luxusní korejská restaurace

Designový hotel a luxusní restaurace Padre po dvou letech provozu končí. V objektu, který sídlí ve Vítkovicích, bude korejská restaurace.

Foto: Vladimír Pryček

"Koncept Padre děláme srdcem, dělali jsme vše proto, aby se u nás lidé dobře najedli, aby se skvěle cítili a aby se k nám s radostí vraceli," uvedl zástupce dosavadních majitelů Denis Panagopulos.

Objekt, v němž je hotel a také restaurace, však mění majitele. "Na Padre nám přišla nabídka, ktérá se neodmítá. Zvážili jsme veškerá pro a proti, a rozhodli se tuto nabídku přijmout."

Denis Panagopulos uvedl, že hotel s restaurací koupila korejská rodina. "Od července zde bude luxusní korejská restaurace," uvedl Panagopulos.

Personál restaurace Padre se chce se svými hosty rozloučit 6. července, na kdy přichystal "pohádkové" degustační menu.

"Pan šéfkuchař Tomáš Adamczyk si chce poslední akci vychutnat a tak si pro hosty připravil pětichodové degustační menu s obrovským množstvím komponentů na talíři," dodal Denis Panagopulos.