Gastronomie
08/08/2023 Petr Sobol

Kam na sushi v Ostravě? Vybrali jsme 5 podniků, které byste neměli minout

Ostravská gastronomická scéna je plná zajímavých lákadel. Patří mezi ně i podniky zaměřené na sushi a asijskou kuchyni.

Kam na sushi v Ostravě? Poradíme vám. Vybrali jsme pět podniků, ve kterých ochutnáte jak výborné sushi, tak i další speciality asijské kuchyně. Podívejte se.

Gókaná Sushi Bar

Gókaná Sushi Bar sídlí na Zámecké ulici v samém centru Ostravy. Gastronomické zážitky tady servíruje tým Tomáše Poláka, v restauraci dbají na každý detail. „Jsme u každého kroku. Sousto, které se vám rozplyne na jazyku, má u nás příběh,“ zní z podniku, který má otevřeno každý den od 11 do 22 hodin.

Tsurī sushi & fusion

Další vyhlášený ostravský podnik zaměřený na sushi, tentokrát v Porubě. Tsurī nabízí speciality asijské kuchyně, zejména prvotřídní sushi z čerstvých a kvalitních surovin. Vše navíc v krásně vyladěném designu. Otevřeno je od úterý do soboty, vždy do 23 hodin.

Umi sushi & Asian kitchen

Výborné sushi dělají také na známé Stodolní ulici. Konkrétně v podniku Umi sushi & Asian kitchen, který se pyšní velmi dobrými recenzemi. Otevřeno tady je každý den kromě neděle, vždy od 11 do 22 hodin.

Running sushi Shirokiya

Doslova na lov asijských dobrot můžete vyrazit do obchodního centra Forum Nová Karolina. Konkrétně do restaurace Shirokiya, kde se každý den rozjíždí pás se sushi a dalšími specialitami. Kterýkoli talířek vás zaujme, po tom můžete během hodiny a půl, kdy v restauraci budete, sáhnout. Otevřeno mají vždy od 10:30 do 21:30.

Kyo Restaurant & Sushi bar

V Nákupním centru Géčko před časem otevřel podnik Kyo Restaurant & Sushi bar. Nabídka je široká, kromě sushi a řady pokrmů asijské kuchyně tady mají i bubble tea. Otevřeno je vždy od 10 do 22 hodin, v době od 11 do 14 hodin nabízí jídlo formou bufetu.

Sdílejte článek