Společnost
10/11/2023 Petr Sobol

Karolina otevře novou gastrozónu. Přijedou finalisté MasterChefa i Leoš Mareš

Vizualizace: se souhlasem Fora Nová Karolina

V nákupním a zábavním centru Forum Nová Karolina vyrostla gastro zóna světových parametrů.

Nový Food Hall Karolina, který prošel modernizací pod taktovkou předního designérského studia Reify, nabízí moderní design, komfortní prostředí pro setkávání a špičkovou gastronomií z různých koutů světa. V nové zóně si návštěvníci vyberou z různých chutí a pokrmů, posedí s přáteli, nabijí si telefon nebo ohřejí oběd malým dětem. Slavnostní otevření jídelní zóny se uskuteční v neděli 12. listopadu od 12 hodin, zajímavý doprovodný program však bude probíhat i v sobotu.

Nová jídelní zóna v Karolině s 200 novými místy k sezení je jedinečnou oázou pro labužníky. Návštěvníky zaujme moderní design, který vzdává hold ostravskému industriálnímu bohatství. Jídelní zóna je vybavena nejmodernější technologií, jako jsou zásuvky, nabíječky na telefony USB, led osvětlení nebo nová LED obrazovka. Pro rodiny s dětmi je tu připravena speciální zóna s hernou a veškerým technickým zázemím pro přípravu dětských pokrmů.

Za tváří nové karolinské gastronomické zóny stojí architektonická kancelář Reify, která patří k evropské designérské elitě. Tomáš Lučan, marketingový ředitel společnosti Active Retail Asset Management, která centrum Forum Nová Karolina spravuje, říká: „Naše nová gastro zóna je ideálním místem pro všechny, kteří mají rádi dobré jídlo a přátelskou vibrující atmosféru. Prostor je rozčleněn na různorodá zákoutí, která nabízejí možnost volby mezi otevřeným a uzavřeným posezením. Kromě toho jsme v celém prostoru posílili kapacitu wi-fi sítě a téměř u každého stolu je k dispozici zásuvka či USB pro nabíjení mobilních telefonů, laptopů či jiných gadgetů.“

V roce 2023 centrum Forum Nová Karolina, které patří k největším v celé České republice, otevřelo spoustu nových prodejen a konceptů. Mezi nové přírůstky patří například značky Half Price, Obleky Koutný, Triola, Česká pošta, Reserved, Fielmann či Moment. Rekonstrukcí prošly koncepty Istores, Lindex, Highstyle fashion nebo fitness centrum Clever Fit. „Gastro nabídku nově vyšperkují nejlepší sladké i slané vafle, palačinky a lívance Waf-Waf, v konceptu Patatine di Mamma si lidé zase pochutnají na domácích hranolkách podle rodinného receptu a kávu jim naservíruje nová kavárna Café Natoccino,“ říká Martin Kubík, ředitel obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina.

Karolina si během celého víkendu připravila pro návštěvníky bohatý doprovodný program. Ten nabídne cooking show se známými kuchaři, zábavné kulinářské soutěže, barmanskou show nebo molekulární mixologii. Na scéně se objeví David Valíček, Tereza Hybšová, Eva Tomečková a chystá se také Bageterie Boulevard roadshow s letošními finalisty soutěže Masterchef Česko 2023 - vítězem bagetové výzvy Jakubem Menšíkem a Markem Cilerem. Nedělním programem provede Leoš Mareš.

Sdílejte článek