Nejnovější zprávy: Je to borec! Štěpán Kozub vyprodal O2 arenu, přidal další termín Průšvih, aneb když ve sklepě doutná 30 metráků uhlí. Hasiči jej museli vysát ven!

Společnost

Kozel zahradníkem. Barman v herně prohrál svěřených 33 tisíc korun

Tržbu a provozní zálohu 33 tisíc nesvěřil provozovatel malé herny na Bruntálsku té správné osobě. Barman se v průběhu jedné směny neudržel a na hracích automatech, kde měli utrácet jeho hosté, prohrál 33 tisíc korun.

Albrechtičtí policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu zpronevěry 20letému muži. Je mu kladeno za vinu, že při své noční směně jako obsluha herny v obci na Albrechticku si přisvojil tržbu a provozní zálohu v částce přesahující 33 tisíc korun.

„Finance ještě v průběhu směny prohrál ve výherních automatech. Za toto protiprávní jednání mu hrozí trest odnětí svobody až do výše dvou let,“ uvedla bruntálská policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Mluvčí odmítla sdělit, ve které konkrétní obci na Albrechticku v okrese Bruntál se zpronevěra stala. „Šlo o tak malou obec, že bychom zveřejněním ztotožnili podezřelého, který je však až do soudního rozhodnutí nevinný,“ vysvětlila policejní mluvčí.