Nejnovější zprávy: Lidé neberou telefony hygienikům. Trasování nakažených se komplikuje Dopravní podnik Ostrava obnovil provoz školních linek a spojů

Společnost

Nákupní centrum Géčko v Porubě je stále otevřeno a rozdává dárky

S ohledem na současnou situaci slaví Géčko 2. narozeniny a rozdává dárky z bezpečí vašeho domova!

Foto: Géčko

Vládní omezení umožňuje od 22.10. otevření těchto jednotek v Géčku: dm drogerie markt, GGT Tabák, Pet Center, domácí potřeby Banquet, Optika Lunettes, směnárna AAA Valuty. Dále jsou to tři prodejny, které fungují v režimu výdejního místa - Planeo Elektro, Sportisimo a asijský fast food Guty.

Zákazníci ovšem nepřijdou zkrátka ani s ohledem na avizované oslavy. Géčko rozdává dárky prostřednictvím soutěží na facebooku centra. Každý všední den s platností od 21.10. do 10.11.2020 můžete s Géčkem soutěžit.

„Společně s našimi nájemci jsme připravili řadu hodnotných cen, o které mohou naši zákazníci soutěžit. Mezi nimi jsou kosmetické balíčky, příslušenství k mobilním telefonům od společnosti Coradia, knihy, poukázky do obchodů, ale hlavně, poukázky do Géčka. Během příštích tří týdnů rozdáme poukázky v hodnotě téměř 40 tisíc korun,“ říká ředitelka centra, Pavlína Pěknicová.

V centru je i několik novinek. Jednou z nich je nově prodej dárkových poukázek prostřednictvím směnárny AAA Valuty. „Zákazníci mohli nakupovat poukázky Géčka u nás na Správě centra, což je časově limitované na všední dny. Nyní mohou poukázky nakoupit kdykoli v době otevření centra ve směnárně AAA Valuty,“ uvádí dále ředitelka centra.

Je zřejmé, že zákazníci v příštích týdnech omezí své cesty do nákupních center na nejnutnější nákupy. Facebookové soutěže Géčka tak pobaví zákazníky v domácím prostředí.

Za pár týdnů se bude Géčko opět těšit na shledání, při uplatnění vašich výher přímo v centru.