Nejnovější zprávy: Slavnostní otevření nového showroomu Lexus Ostrava mělo náboj Coufal trápil hvězdného Ronalda, z Frydrycha je kapitán polské Wisly

Společnost

Požár ve Frýdku-Místku zlikvidoval tři auta. Dalších pět jich bylo poškozeno

​Policisté společně s hasiči v neděli zasahovali v zastavěné oblasti Frýdku-Místku, kde vzplálo vozidlo, od kterého se následně oheň rozšířil i na auta stojící v jeho těsné blízkosti.

Ve Frýdku-Místku shořela tři auta, dalších pět bylo poškozeno. Foto: Policie ČR

Na místě byly okamžitě zahájeny hasební práce a také zjišťování příčiny požáru. „Majitelka osobního motorového vozidla Cotroen Xsara policistům uvedla, že v neděli odpoledne byla do uvedeného vozidla namontována čerstvě nabitá autobaterie," uvedla policejní mluvčí Karolína Bělunková.

Chvíli po nastartování se z místa pod sedačkou začal šířit dým a posádka auta z vozu vystoupila. Sedadlo však po chvíli vzplálo a oheň se rychle rozšířil i na vedlejší zaparkovaná vozidla.

„Požárem zcela shořela tři vozidla a pět dalších vozidel bylo poškozeno požárem. Došlo také k ohoření jednoho vzrostlého stromu a předběžná škoda byla vyčíslena na více než 600 tisíc korun. Naštěstí však nebyl nikdo zraněn a policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti a příčiny požáru," dodala Bělunková.