Nejnovější zprávy: Mladý muž (23) zemřel při tragické srážce dvou aut ​Seniory v Bohumíně bude na výlety po okolí vozit rikša

Společnost

Při vážné nehodě ve Studénce byli zraněni dva lidé

​Dvě jednotky hasičů zasahovaly ve čtvrtek ráno u nehody dvou osobních aut značek Škoda Octavia a Škoda Roomster ve Studénce, která si vyžádala zranění obou řidičů.

Foto: HZS MSK

"Hasiči museli z oktávie opatrně vyprostit zraněnou a zaklíněnou řidičku a asistovali zdravotníkům při jejím ošetřování," uvedl mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě ve Studénce-Butovicích informováno ve čtvrtek po půl sedmé ráno. Do Oderské ulice vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ze stanice Bílovec, společně s ní jednotka dobrovolných hasičů Studénka.

Hasiči opatrně vyprostili řidičku oktávie mladšího věku, zraněn byl i řidič roomsteru středního věku, nikdo jiný v havarovaných vozidlech nejel. Oba skončili v sanitkách.

Na uniklé provozní kapaliny na silnici použili hasiči nasákavý sorbent, místo nehody později uklidili. Rovněž asistovali při nakládání obou havarovaných aut na vozidla odtahové služby.