Společnost
17/05/2024 Petr Sobol

Taneční párty pod otevřeným nebem se blíží! Festival Beats for Love odhalil další hvězdy

Foto: Jakub Zatloukal

Jubilejní 10. ročník festivalu Beats for Love se blíží raketovou rychlostí. Na začátku července festival rozproudí život v populární ostravské oblasti Dolních Vítkovic.

Svým nabitým line-upem organizátoři nenechají v klidu žádného nadšence do elektronické taneční hudby. Aktuálně je k dispozici kompletní seznam a denní line upy všech zahraničních hvězd, které na akci vystoupí. A je to doopravdy přehlídka jmen světových formátů.

Celkem 128 umělců, DJs a hudebních producentů, přesně tolik jich přijede ze zahraničí, aby vystoupili na akci, která nemá v České republice obdoby. „Z nově vyhlášených interpretů, pro hlavní pódium Love by ČSOB, naše návštěvníky určitě potěší především brazilský Alok, který se v prestižním žebříčku DJ Mag TOP 100 DJs umístil na 4. místě už třetím rokem po sobě. Jsme rádi, že právě 10. jubilejní ročník se nám daří obsadit takovými hvězdami,“ přibližuje vystupující letošního ročníku programový ředitel festivalu Jiří Ramík, kterého nadšenci do taneční hudby znají pod uměleckým jménem C-Phone.

Mezi posledními představenými interprety je například i nizozemský DJ a producent Reinier Zonneveld specializující se především na styl zvaný acid techno. Známý je svým inovativním přístupem a také vizionářskými živými vystoupeními. Svůj živý set předvede na Techno Dome stage by ČEZ. Z Nizozemí je také Ferreck Dawn, který na Beats for Love vystoupí vůbec poprvé, a to na stage zvané Harmony House Square by Evropa 2. Francouzský Antoine Clamaran, který v roce 2005 získal prestižní ocenění „Best French DJ“ a hrál mimo jiné i po boku Davida Guetty, který je jednou z mega star letošního ročníku, vystoupí na stage zvané Objevte více muziky.

„V rámci drum & bass, což je jeden z nejvíce populárních stylů, se návštěvníci mohou těšit na DJ set britského umělce Dimension. Jeho prudce taneční show bude naprostá bomba,“ zve návštěvníky Ramík k podiu hlavní stage s názvem Love stage by ČSOB. Na stejném podiu festival uvede i ukrajinskou DJku a producentku, která si říká Korolova. Svým setem zaměřeným na melodic house a techno roztančí celý dav před hlavní stage.

„Pokud o tuhle párty nechcete přijít, doporučujeme zakoupit si vstupenky včas. Více než 80 procent čtyřdenních vstupenek je již vyprodáno a festival začíná již za necelé dva měsíce,“ doporučuje marketingový ředitel festivalu Matyáš Ožana. Kompletní seznam všech vystupujících bude k dispozici v nejbližších dnech a časový harmonogram pak pořadatelé zveřejní nejpozději začátkem června.

Sdílejte článek