Sport
03/07/2023 Václav Menšík

​Turnaj RBP Beach Volleyball Cup 2023 se Patriotům MSK vydařil!

Celkem osmadvacet firemních týmů se v Ostravě utkalo v unikátním turnají plážového volejbalu trojic. Redakce Magazínu PATRIOT zabodovala skvělým druhým místem!

Na kurtech beachvolejbalového areálu na Varenské ulici bylo ve čtvrtek veselo. Krátce po třetí hodině se k turnaji, který již tradičně pořádá spolek Patrioti MSK, začali scházet advokáti, realitní makléři, programátoři, marketéři a další zástupci firem i institucí z našeho regionu.

Turnaj se poprvé hrál takzvaným „švýcarským systémem“, který ve své přísnosti a spravedlnosti garantuje všem týmům stejný počet zápasů. A že jich bylo! Organizátoři dbali na to, aby hra pěkně odsýpala a tříčlenné týmy předváděly na písku skvělý volejbal až do pozdního odpoledne.

Kdo zrovna nezápolil na hřišti, mohl se občerstvit v bohatě zásobeném baru, nechat si prověřit svůj zdravotní stav u stánku RBP, jež byla titulárním partnerem akce a samozřejmě networkovat, jak je na setkáních Patriotů MSK dobrým zvykem.

Tým redakce Magazínu PATRIOT, který na turnaji obhajoval loňské třetí místo, se své role zhostil na výbornou. „V neskutečně tvrdé konkurenci dalších sedmadvaceti týmů je stříbrná medaile obrovským úspěchem naší redakce,“ netajil svou spokojenost šéfredaktor Jaroslav Baďura.

Za vítězstvím si bez jediné porážky došel tým Kaktus Reality, který prokázal skutečné volejbalové kvality a nastavil svým soupeřům vysokou laťku pro další ročníky.

Těsně za druhým Magazínem PATRIOT se umístili 3ADVOKÁTI, kteří těžili z toho, že na turnaj dorazili ve větším počtu než mají v názvu a mohli tak střídáním ušetřit síly.

Stejně jako se vydařil turnaj, povedla si i následná afterparty a poslední ze spokojených účastníků tak odcházeli až po setmění.

Sdílejte článek