Nejnovější zprávy: Petra Kvitová se ve Fulneku dočkala kavárny. Má wimbledonský dort i originální název Poruba se letos podruhé představí doma. Ve středu přivítá rozjetou Třebíč

Společnost

V Bezručově sadu v Ostravě onanoval muž. Uspokojoval se na lavičce

Uplynulou sobotu krátce po jedné hodině ranní strážníci zadrželi v Bezručově sadu v Moravské Ostravě muže, který se sexuálně uspokojoval na lavičce v parku.

Foto: se souhlasem Městské policie Ostrava

Podivného chování muže (49) v parku si hodinu po půlnoci všiml strážník obsluhující kamerový systém. Nejprve bloumal parkem a poté se usadil na jedné z laviček. Po nějaké chvíli, kdy pozoroval své okolí, si stáhl kalhoty pod úroveň kolen a začal onanovat.

Ihned po tomto zjištění vyslal na místo strážník obsluhující kamerový systém nejblíže situovanou hlídku, která na místo dorazila do pár minut. Jakmile muž přicházející členy hlídky spatřil, rychle si oblékl kalhoty a v klidu zůstal sedět na lavičce.

Při probíhající kontrole totožnosti pak strážníkům tvrdil, že na místě pouze sedí, neobnažoval se a už vůbec se neuspokojoval. Jeho tvrzení však ztratilo na síle, jakmile se od strážníků dozvěděl, že jeho pohyb v parku i jeho následné konání bylo monitorováno kamerami.," uvedl policejní mluvčí Jindřich Machů.

Muž se svým jednáním dopustil hrubé neslušnosti na místě veřejně přístupném. Vzhledem k tomu, že byl podezřelý ze spáchání trestného činu, byl strážníky omezen na osobní svobodě a předán kolegům z Policie České republiky.