Společnost
15/04/2017 Jaroslav Baďura

V centru Ostravy již brzy otevře nové bistro – eatmeat

Luxusní street food v americkém stylu. Echtovní burgery a hot-dogy z kvalitních surovin, které se vám připravují přímo před očima. Tohle všechno slibují provozovatelé nového bistra eatmeat, které bude 2. května otevřeno v centru Ostravy v Poštovní ulici.

„Žádné zrní, tady dostanete poctivý kus masa. Nikdo vám nebude počítat kalorie, ani vás přesvědčovat, že musíte zhubnout. Zapomeňte na všechny chytrácké poučky a přijďte si prostě užít pořádné jídlo,“ lákají provozovatelé bistra.

Zákazníky podle šéfů bistra s názvem eatmeat čeká „příjemný útok na všechny smysly: nekompromisní interiér ve stylu klasického řeznictví, maso od místních chovatelů, domácí pečivo, nejlepší omáčky a všechno zaručeně bez éček. O tekuté zážitky vám postarají piva z lokálních minipivovarů,“ tvrdí majitelé bistra.

„Máte rádi chilli? Opravdu ostré chilli? Jestli myslíte, že vás jen tak něco nepřekvapí, přijďte si dát na vlastní nebezpečí nejpálivější chilli burger na Moravě. Určitě na něj hned tak nezapomenete!“

„Rád objevuji nové věci. Globalizace, masová výroba mě ubíjí. Dá se říci, že si plním sen: dělat něco jiného, jinak a nabídnout to našim zákazníků. Chceme, aby se lidé vraceli a my jim mohli nabízet kvalitní produkty a nové recepty. Chceme se stát součástí centra a vyvíjet nové a nové věci,“ komentuje otevření nového bistra v centru Ostravy jeho spolumajitel Michal Španěl.

Maso se rozvoní od úterka 2. května, sraz je na Poštovní 29, rovnou vedle hlavní pošty.

Sdílejte článek