Auto
15/04/2023 Petr Broulík

Forum Nová Karolina hostí dnes i zítra motorkářskou show

​Všichni fanoušci motosportu a freestylových motokrosových show mají dnes a zítra, tedy v sobotu 15. dubna a v neděli 16. dubna, možnost si do sytnosti užít kaskadérských kousků a burácení motokrosových strojů v podání našich předních jezdců.

Kde? V prostorách obchodního centra Forum Nová Karolina a před ním.

Dnes po desáté hodině tam začala adrenalinem nabitá show MOTOSHOW, která se určitě u řady návštěvníků centra postará o pořádnou dávku emocí. Touto show v prostorách obchodního centra vrcholí až do nedělních 17 hodin unikátní moto-výstava Krásky na cestách, která začala 1. dubna.

Na víkendové MOTOSHOW vystoupí hvězdní hosté Adam Peschel, Libor Podmol a další známé tváře ze světa motorsportu. Venkovní exhibice odstartovala před polednem kaskadérská moto-show v podání Special Brothers Crew, další exhibice se před obchodním centrem odehrají ve 13.45 hodin, v 15.30 hodin se například představí Profesionální stunt-rideři Adam SPECIAL Peschel a Patrick Freestyle Peschel a hned poté rozjede svou freestyle motocros show Libor Podmol.

V neděli 16. dubna se dvakrát představí před obchodním centrem trialový šampion Martin Matějíček a to od 11.15 hodin a od 15.00 hodin.

Zkoušení čtyřkolek, pro děti fun zóna a dopravní školka

Kromě venkovních exhibicí se návštěvníci mohou těšit na řadu talkshow s hosty na pódiu v přízemí obchodního centra. Na besedách vystoupí například nejznámější český motokrosař Libor Podmol nebo šéfredaktor časopisu Motohouse Karel Karlos Táborský.

Lidé mohou vidět v neděli i českou dakarovou motocyklovou legendu Davida Pabišku, šéfpilota českého kamionového týmu Fesh Fesh na Dakaru Tomáše Vrátného nebo závodnici a účastnici legendárního Tourist Trophy na ostrově Man Veroniku Hankocyovou.

Na venkovních drahách mohou návštěvníci v neděli zkoušet řídit čtyřkolky, bude tam i pitbike dráha. Pro děti organizátoři v prvním patře obchodního centra připraviliu fun zónu a dětskou dopravní školku.

Programem provázejí ostřílení moderátoři Lukáš LOWA Ščurek a Ondřej Tureček. Vstup na MOTOSHOW ve Foru Nová Karolina je zdrama.

Sdílejte článek