Auto
21/04/2024 Petr Sobol

Startují Sorento Days. V Ostravě se v pondělí odhalí nová Kia Sorento

Foto: se souhlasem Autobondu Group

Nová Kia Sorento přijíždí do Autobond Group. Chlubí se nepřehlédnutelným vzhledem, modernizovaným interiérem a vylepšenými technologiemi. Přijďte se podívat na slavnostní odhalení tohoto modelu, které proběhne v pondělí 22. dubna v 15 hodin.

Kia Sorento se vyznačuje všestranností: je k dispozici s pěti, šesti nebo sedmi sedadly, nabízí efektivní škálu pohonných systémů s plug-in hybridním, plně hybridním a dieselovým pohonem a v terénu si vede stejně dobře jako na dálnici. Nová modelová verze se prezentuje charakteristicky odlišným vzhledem, novými barvami karoserie, komfortem a designovými vylepšeními interiéru.

Pro nové Sorento bude na evropských trzích k dispozici deset odstínů karoserie včetně tří nových, konkrétně šedé Volcanic Sand, šedé Interstellar (stejné jako u EV6) a zelené Cityscape (stejné jako u modelu Niro). I nadále budou k dispozici odstíny bílá Clear, perleťová bílá Snow, perleťová černá Aurora, hedvábná stříbrná, modrá Gravity, ocelově šedá a modrá Mineral.

K modernímu high-tech vzhledu přispívá zakřivená obrazovka společně s vícefunkčním dotykovým displejem. Přepracován byl otočný ovladač elektronického řazení; k technicistnímu, smělému a modernímu výrazu nového Sorenta přispívá černé čalounění stropu kabiny, kovové pedály a panoramatické střešní okno.

Vůz je také vybaven nejnovějšími technologiemi na podporu bezpečnosti, spolehlivosti a pohodlí. 10″ head-up displej zprostředkuje základní jízdní údaje a dopravní informace bez nutnosti odklánět zrak od vozovky. Digitální vnitřní zpětné zrcátko zase může sloužit buďto jako klasické automaticky stmívatelné zrcátko, nebo jako displej kamery. Ta sleduje prostor za vozidlem, a zprostředkuje tak dobrý výhled i v situacích, kdy výhledu vzad brání nějaká překážka.

Nový model si budete moci nejen prohlédnout, ale i otestovat jízdou. Navíc, pro prvních deset objednávek je připravena i akční nabídku, kterou je sleva na nový vůz v hodnotě až 100 000 Kč. Tuto výhodu můžete využít v salonech Kia Autobond Group, na showroomech bude připraveno i malé občerstvení. Sorento Days potrvají až do pátku 26. dubna.

Sdílejte článek