Gastronomie
17/10/2023 Jaroslav Baďura

​Kaldi Cafe ve Futuru končí. Koncept je na prodej

Foto: Vladimír Pryček/Magazín PATRIOT

Kavárna Kaldi Cafe, která loni otevřela v ostravském obchodním centru Futurum, ke konci roku skončí. Obchodní centrum už našlo náhradu, moderní a vkusný nábytek kavárny, včetně baru, vitrín, kávovaru a kompletního vybavení, je však na prodej.

"Druhého ledna si zájemce může pro vybavení přijet a za dva až tři dny na jiném místě může otevřít novou kavárnu bez jakékoli další investice," říká provozovatel Kaldi Cafe Michal Slovák. "Kompletní vybavení kavárny, které je jen rok a něco staré, nabízíme za velmi výhodnou cenu," říká Michal Slovák, jehož mohou již nyní zájemci kontaktovat na e-mailu: kaldicafe@seznam.cz.

Kaldi Cafe obsadila ve Futuru loni prostory po původní kavárně Paparazzi. Podnik získal díky komplet novému a modernímu vybavení, nábytku i výzdobě šmrnc, hostů ale bylo méně než provozovatelé očekávali. "Nekončíme s hořkostí, poznali jsme tady spousty fajn lidí, byla to zajímavá zkušenost," říká Michal Slovák.

Kavárna bude v provozu denně, jak u ní bylo dosud zvykem, až do konce letošního roku. "Kdo to tady u nás má rád, může nás ještě přijít podpořit, do konce roku jedeme naplno, chystáme opět velmi oblíbené vánoční kafe a řadu dalších zimních a svátečních dobrot," říká Michal Slovák.

Sdílejte článek