Nejnovější zprávy: Bohumínský žhář rodinu už dříve ohrožoval plynovou pistolí Sundejte roušky, hygienici kromě okresu FM zmírnili opatření

Společnost

Luxusní šperkařství HALADA otevřelo první butik v Ostravě

Ostrava je po Praze a Brně dalším městem, v němž si milovníci luxusních šperků mohou nakoupit v butiku HALADA.

Exkluzivním hostem slavnostního otevření byla Miss Europe Monika Žídková. Foto: Vladimír Pryček

Butik byl otevřen v ostravském nákupním centru Avion Shopping Park.

"Česko-německé šperkařství HALADA nabízí nejnovější kolekce šperků pro všechny příležitosti počínaje zásnubami až po honosné šperky k večerním róbám. Kromě vlastní výroby šperků klenotnictví zastupuje i další světoznámé značky jako je Pomellato, Fope, Capolavoro, Gellner či Niessing," uvedla brand manažerka značky HALADA Petra Gaeirová.

Slavnostní otevření butiku si nenechala ujít ani někdejší Miss Europe a nyní starostka Kravař Monika Žídková.

"Jsem patriotka, takže mě těší, když do Ostravy přijde kvalitní značka, za kterou museli dosud zákazníci cestovat jinam," řekla Monika Žídková Magazínu PATRIOT.

Unikátní nejsou jen šperky, ale také interiér nového butiku, jehož autorem je studio Marcela Wanderse, které v Ostravě realizovalo svou první zakázku v České republice.

„Oslovili jsme několik českých i slovenských designerů, ale jejich návrhy neodpovídaly naší představě. Vše nakonec rozhodla návštěva milánského veletrhu s designem, kde nás uchvátila expozice Marcela Wanderse,“ říká obchodní ředitelka klenotnictví HALADA Andrea Beranová.

„Vše je vytvářeno na míru. Největší problém byl sehnat řemeslníky, kteří splní vysoké nároky na kvalitu a funkčnost a zároveň splní bezpečnostní systémy vitrín bez narušení jejich estetického vzhledu.“

Fotogalerie