Nejnovější zprávy: Hasiči zachraňovali z cisterny dva dělníky, kteří se uvnitř přiotrávili Před 87 lety začala stavba letiště v Hrabůvce. Fungovalo do roku 1959

Byznys

Realitní společnost Kaktus hledá makléře

​Společnost Kaktus, která letos slaví 8 let na realitním trhu a má pobočky v Ostravě a Frýdku-Místku, hledá realitního makléře.

Foto: Kaktus

"Hledáme šikovného člověka, který má pozitivní vztah k lidem, práci, osobnímu rozvoji, umí se dobře vyjadřovat a je vyhlášen svou spolehlivostí. Znalost anglického jazyka, podobně jako držení řidičského průkazu, je vítána. Praxe v oboru realitního makléře je rovněž výhodou, nikoliv však podmínkou," uvedla Kateřina Hrdličková z Kaktusu.

A jakého člověka v Kaktusu hledají? "Zakládáme si na otevřeném a férovém jednání. Píchneme s realitami všem, kteří potřebují pomoci. Zajišťujeme nejen prodej a nákup nemovitostí, ale i návrhy rekonstrukcí, marketing nebo sjednání hypotéky. Pracujeme zkrátka jako tým a proto hledáme týmového hráče," uvedla Kateřina Hrdličková.

Pozice je vhodná pro ty, kteří chtějí pracovat na IČO a hledají časově flexibilní a dobře ohodnocenou práci.

"Ať už jste ostřílený profesionál s desítkami prodaných nemovitostí nebo student, který svou životní dráhu teprve hledá, ozvěte se nám. Třeba právě teď naše hledání končí," vyzvala potenciální zájemce Kateřina Hrdličková a dodává potvrzenou pravdu, že skvělým makléřem se člověk nerodí.

"Chce to trpělivost, zodpovědnost, talent a hodně praxe. Nabízíme zázemí a podporu nejen v začátcích. Nováčky proškolíme a pokud odhalíme potenciál, pomůžeme vám dále růst. Dá to práci, ale odměnou je skvělý „job“, nabízející finanční i časovou nezávislost. Co víc si přát…"

Kaktus nabízí zájemcům o práci realitního makléře zázemí stabilní firmy, podporu profesionálního týmu, pravidelný přísun nemovitostí, proškolení a podporu v začátcích, zajímavé finanční ohodnocení, časovou flexibilitu, pravidelné vzdělávání a skvělou atmosféru v týmu.