Společnost
25/04/2023 Petr Sobol

Richard Krajčo míří do StarDance! V akci budou i další hvězdy z našeho kraje

Česká televize odtajnila desítku tanečníků a tanečnic, kteří se utkají už ve dvanácté řadě soutěže StarDance.

Novou řadu StarDance svou účastí ozdobí populární manželská dvojice Eva a Marek Adamczykovi. V akci se objeví také herečka Darija Pavlovičová, kajakář Vavřinec Hradilek, modelka Iva Kubelková, herec David Prachař nebo cukrář Josef Maršálek.

Na televizních obrazovkách budou tančit také tři osobnosti z Moravskoslezského kraje. Jednou z nich je zpěvák, herec a frontman havířovské kapely Kryštof Richard Krajčo. „Poskakovat po pódiu by mi šlo, ale skutečně tancovat pod dohledem profesionálů, kteří netuší, že neumím ani valčík, bude těžký úkol,“ svěřil se.

Své taneční umění divákům předvede i herečka Ivana Chýlková, která se narodila ve Frýdku-Místku. „Jednou za život by měl člověk jít do tanečních,“ usmála se.

Na nové zážitky se těší také třinecká zpěvačka Tereza Mašková, která se stala vítězkou páté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar. „S chutí přijímám výzvy a tohle rozhodně výzva je! Bude to dřina, zábava, stres, a hlavně zkušenost,“ dodala.

Účastníci StarDance, kterou budou opět moderovat Tereza Kostková a Marek Eben, zatím neví, s kým budou tančit. Své páry se dozví až během června. Na televizní obrazovky soutěž přijde v říjnu a skončí v prosinci.

Sdílejte článek