Nejnovější zprávy: Petr Korbel: Prohra? Nevadí, přijde další set! To je arzenál! Stavbaři našli v Bolaticích 65 minometných nábojů

Kategorie: Auto

Modelová řada nového Hyundai i30 z Nošovic je kompletní
Auto

Modelová řada nového Hyundai i30 z Nošovic je kompletní

Dnes v noci sjel z linky nošovického závodu první modernizovaný Fastback i30 N Line a portfolio úspěšných modelů i30, které jsou z Nošovic vyváženy do celého světa, je nyní kompletní. Na trh přichází s novými motory, 48V mild-hybridní technologií a dalšími moderními prvky.

Autotest: Škoda Octavia, český sen
Auto

Autotest: Škoda Octavia, český sen

Tohle auto je pro Čechy fakt důležité. Vždyť už od roku 1996 buduje kapitalismus na všech úrovních. Slouží jako motivace pro začínající obchoďáky, jejichž nadřízení v něm křižují republiku a o víkendech převáží materiál na rekonstrukci chaty. Je to rodinný povoz, který spolkne několik dětí i všechny jejich hračky a v nejnovější generaci vypadá tak svěže a vyspěle, až by mohla suplovat i manažerské vozy vyšších tříd.

Stylový pracant
Auto

Stylový pracant

“Příští auto do testu bude Mercedes”, halekal na mě nadšený šéfredaktor. Můj vnitřní pesimista si hned představil E-Classe. Nepochybně kvalitní, ale supernudný taxikářský povoz. Když jsme si u dealera přebírali terénní pickup, pesimismus byl rázem pryč. Tenhle drobeček od nás na konci týdne dostal hodně přívlastků, ale rozhodně není nudný!