Nejnovější zprávy: Reportáž: Podívejte se, jak vzniká moderní tramvajová trať v Ostravě Dlužíte peníze za černou jízdu? Dopravní podnik Ostrava nabízí řešení pro všechny neplatiče

Auto

Slavnostní otevření nového showroomu Lexus Ostrava mělo náboj

Již dlouho se v Ostravě šeptalo o tom, že by si severomoravská metropole zasloužila oficiální zastoupení vozů Lexus. Díky úsilí a skvělé práci společnosti AUTOBOND GROUP, a.s., která je po dlouhá léta lídrem prodeje a servisu japonských vozů nejen v Moravskoslezském kraji, mohl být počátkem září v Ostravě - Hrabové otevřen zbrusu nový showroom žádané luxusní japonské značky.


Autor: AUTOBOND GROUP a.s.

Když otevíráte showroom luxusních vozů, musí to být ve velkém stylu. A taky že bylo! Už před pátou odpolední se začali scházet hosté z řad významných podnikatelů, sportovců, lékařů a dalších obdivovatelů moderní japonské techniky. V družném hovoru jsme tak zastihli třeba Václava Brabce, majitele Baníku Ostrava s šéfkuchařem Radkem Kašpárkem i brankářem Janem Laštůvkou. Mezi hosty a za volanty krásných vozů se mihli také zástupci HC Vítkovice Ridera, podnikatel a velký fanoušek alternativních pohonů automobilů Jan Světlík, manželé Navrátilovi, rodiče zpěváka Miraie, či vedení českého zastoupení Toyota a Lexus, v čele s jeho ředitelem Martinem Peleškou.

Mimochodem, řada hostů darovala do dobročinné dražby, jejíž výtěžek byl věnován nadaci Leontinka, velmi zajímavé ceny. O tom ještě později.

Už příchod k showroomu byl impozantní. Na parkovišti byla seřazena flotila testovacích vozů, která reprezentovala to nejzajímavější a nejnovější z nabídky značky Lexus. Nemohla chybět skvělá hybridní SUV Lexus NX a RX nebo komfortní a neuvěřitelně tichý sedan řady ES. Všechno to jsou úžasné vozy, jak potvrdila řada spokojených hostů, kteří absolvovali testovací jízdy.

Největší pozornost však přitáhlo rudé kupé se skládací střechou. Uhrančivé LC 500 Convertible. Počasí nám přálo, střecha zůstala dole a my se mohli opájet dokonalým zážitkem, který nabízí atmosférický pětilitrový osmiválec pod kapotou vozu bez střechy. A nebyli jsme sami. Snad nikdo z přítomných si nenechal ujít alespoň krátkou projížďku podvečerními ostravskými ulicemi.

Kdo zrovna netestoval auta, užíval si bohatého programu, který moderovala Gabriela Partyšová. Náboj večeru dodaly tanečnice Geishy, jež následoval jiskřivý souboj samurajů. Vzrušené publikum se uklidnilo při live cooking show ostravského rodáka, michelinského kuchaře a ambasadora společnosti AUTOBOND GROUP a.s. Radka Kašpárka, i při porcování tuňáka japonskými kuchaři z Gókaná sushi baru, kteří si v přesné práci s nožem s ničím nezadali se samuraji.

Vrcholem večera byla, mimo adrenalinových jízd Ostravou Lexusem bez střechy, dobročinná dražba, jejíž výtěžek byl věnován nadaci Leontinka.

Hosté se moderátorkou nenechali pobízet a tisíce na dobrou věc jen létaly. Aby taky ne, když mezi předměty dražby bylo deseti chodové menu v restauraci Field Radka Kašpárka, unikátní dresy Baníku Ostrava ke 100 letům klubu, hokejisty podepsaný dres HC Vítkovice Ridera z Champion´s League v sezóně 2016–17, či atraktivní jízda v bobu české reprezentace.

Slavnostní večer měl opravdu náboj a řada hostů jistě odcházela s myšlenkami na nový vůz. Ani vy neváhejte, nový krásný showroom Lexus Ostrava rozhodně stojí za návštěvu! Nasajete neopakovatelnou atmosféru japonské kultury, kde kvalitu a dokonalé služby doplňuje neutuchající touha po inovacích a třeba rovnou vyzkoušíte váš nový Lexus.

Fotogalerie

Autor: AUTOBOND GROUP a.s.