Kultura
16/02/2021 Jaroslav Baďura

Zakladatel festivalu Beats for Love Kamil Rudolf je osobností roku!

​Kamil Rudolf, zakladatel festivalu Beats for Love, získal ocenění Český Goodwill za rok 2020.

Na zlatou příčku jej katapultoval nejvyšší počet hlasů od široké veřejnosti. Kamil Rudolf tak získal titul Osobnost Český Goodwill 2020 a z Prahy do Ostravy přivezl pomyslného firmového Oscara.

Veřejnost svými hlasy ocenila především aktivitu Kamila Rudolfa a jeho týmu z Love Production při přípravě největšího tanečního festivalu v srdci Evropy, Beats for Love.

Akce pro desítky tisíc fanoušků z různých koutů České republiky i okolních států má na kontě už sedm ročníků a stovky vystoupení hvězd světového formátu.

Kromě hudby jsou nedílnou součástí festivalu i charitativní projekty dlouhodobě podporující jednotlivce v těžkých životních situacích i vybrané organizace.

Festival je také pravidelným držitelem titulu Čistý Festival, který potvrzuje jeho zodpovědný přístup k ekologii.

Dále společnost Love production provozuje například jeden z nejdéle fungujících hudební klubů v České republice a podílí se či pořádá další řadu kulturních a společenských akcí.

„Jsem moc rád, že ocenění Český Goodwill putuje právě do oblasti kultury. Velice si toho vážím o to víc, že se loni festival nemohl uskutečnit ve své tradiční podobě. Je to pro mě potvrzení, že kultura a umění jsou pro lidi zásadní, a my s naším týmem uděláme všechno proto, ať je další ročník ten nejlepší v historii našeho festivalu,“ slíbil a poděkoval veřejnosti Kamil Rudolf.

Zdůraznil, že Český Goodwill vnímá jako ocenění pro celý svůj tým a v podstatě i celé kulturní odvětví, které bylo současnými opatřeními v rámci Covid 19 postiženo nejvíce.

Veřejnost letos nominovala celkem 101 osobností, do užšího výběru postoupilo 62 z nich. Spolu s Kamilem Rudolfem byli v různých kategoriích oceněné také osobnosti z tradičního podnikatelského prostředí, inovativních počinů nebo zástupci projektů se sociálním přesahem.

Český Goodwill oceňuje od roku 2013 podnikatele a firmy, kterých si lidé váží. Zdůrazňuje jejich odpovědný přístup k podnikání, morální kvality a poctivou práci. Ocenění Český Goodwill je primárně založeno na nominacích veřejnosti, která také rozhoduje o titulu Osobnost.

Více informací na www.cesky-goodwill.cz.

Sdílejte článek