Nejnovější zprávy: Bohumínský žhář rodinu už dříve ohrožoval plynovou pistolí Sundejte roušky, hygienici kromě okresu FM zmírnili opatření

Společnost

Brečím, bylo mi tady krásně, loučí se Davor Kukec s Baníkem Ostrava

Získal si srdce tisíců fanoušků Baníku Ostrava. Měl dny, kdy byl nejlepší na hřišti, ale i okamžiky, kdy se mu nedařilo. Ale na jedno jste se mohli spolehnout: byl to bezva parťák, věčně rozesmátý a veselý kluk. Davor Kukec odchází a se svými fanoušky se na facebooku rozloučil dojemným vyznáním.

O okolnostech přestupu a důvodech klubu jsme psali zde.

Davor už se česky velmi dobře domluví, ale jeho písemné vyjádření na facebooku jsme si dovolili přepsat. „Tak se musím vyjádřit od srdce, odcházím, je mi moc teskně,“ píše Davor Kukec na svém profilu.

„Opravdu brečím, ale brečím z toho důvodu, že mi bylo s vámi krásně. Nechci vzpomínat a mluvit o špatných věcech, jen o tom dobrém, co jsem s vámi prožil. Byli jste má rodina, která mi bude chybět,“ píše Davor svým fanouškům.

„Nikdy jsem nebyl tak šťastný jako tady s vámi, chtěl bych poděkovat všem hráčům, trenérům, tetám na vrátnici, na výdejně, masérům, lidem, kteří pracují v klubu a všem, na které jsem zapomněl. Nejvíc Václav Svěrkošovi, který mě sem přivedl a ukázal mi, jak jste krásní lidi,“ píše Davor.

„Nikdy na vás nezapomenu a vždycky si na vás budu pamatovat a přeju vám i Baníku, aby budoucnost byla taková, jako když jsem do klubu přišel. Miluju vás, Davor.“