Kultura
08/09/2023 Petr Sobol

BUMBUM Comedy! Víme, kde v Ostravě bude klub Štěpána Kozuba. Kdy otevře?

Populární herec a komik Štěpán Kozub na konci minulého roku dvakrát vyprodal pražskou O2 arenu, už brzy ale bude bavit fanoušky i ve „své“ Ostravě.

O tom, že Kozub bude mít v Ostravě svůj comedy klub, už se nějakou dobu ví. Dosud ale bylo tajemstvím, kde klub bude sídlit.

Takže?

Volba padla na Havlíčkovo nábřeží. „Budeme nad Dockem, místo klubu BARRÁK, který se stěhuje do Přívozu,“ prozradil pro patriotmagazin.cz manažer klubu Ondřej Pavlica. „Faktorů, proč jsme si vybrali toto místo, bylo víc. Zejména lokalita, která Ostravu oslovila a tvoří jakousi kultivovanější alternativu ke Stodolní ulici. Zaujala nás také synergie se stávajícímu podniky a majitelem objektu. A taky jsme chtěli mít cool výhled z kanceláře na řeku,“ dodal.

Jak Pavlica přiznal, nikdy se neuvažovalo nad tím, že by klub sídlil jinde než v centru Ostravy. „Myslíme, že tak nějak pocitově to obyvatele láká za zábavou právě tady,“ řekl.

Nový klub, který dostal název BUMBUM Comedy, nabídne pořádnou dávku zábavy, ale taky domácí atmosféru. Kapacitu bude mít okolo 100 míst. Klub, a zejména pak bar, bude otevřený i mimo program, až do noci a většinou šest dnů v týdnu.

Program v klubu bude hodně pestrý. „Oslovili jsme komiky z Česka i ze Slovenska, plánujeme hudební produkci a další akce. Je toho spousta a bude to velké,“ prohlásil Pavlica. Hlavní hvězdou však pochopitelně bude sedmadvacetiletý Kozub. „Klub Štěpána Kozuba, ve kterém není žádný Štěpán Kozub, by tak úplně nebyl klub Štěpána Kozuba. Ale kdyby tady měl vystupovat pouze on, tak ho na konci sezony můžeme hodit do řeky jako kládu a poslat do Polska,“ usmál se Pavlica.

Ostravský comedy klub by měl první návštěvníky přivítat v polovině prosince. Jeho první akcí bude slavnostní otevření pro lidi, kteří se na vzniku klubu podílí. „Následující akce už budou Štěpánova vystoupení, která jsou do února vyprodaná. V následujících týdnech bude možné zakoupit vstupenky i na další Štěpánova vystoupení a taky na program, který poběží paralelně s jeho show," uzavřel Pavlica.

Sdílejte článek