Kultura
21/02/2022 Václav Menšík

Dokument o Baníku Ostrava Nejlepší u nás!!! bude k vidění online

Bez frází

Film Nejlepší u nás!!!, ve kterém tým Bez frází zachytil sezonu Baníku Ostrava, míří na vaše obrazovky. V rámci akce Týden filmů Bez frází bude Nejlepší u nás!!! k vidění v pěti termínech od středy 23. až do neděle 27. února.

Projekt Bez frází nabídne dokument o Baníku Ostrava prostřednictvím on-line promítání. Za 150 korun si budete moci snímek zhlédnout v několika termínech ve dnech 23. až 27. února. Nákupem vstupenky navíc finančně podpoříte spolek Baník Baníku.

Princip je jednoduchý. Za 150 korun si už nyní můžete zakoupit lístek a sami určit datum, kdy chcete film doma sledovat. V termínu, který zvolíte, vám pak v 17:00 přijde do e-mailové schránky odkaz na zhlédnutí filmu Nejlepší u nás!!!. Ten si pak budete moct pustit kdykoliv a na jakémkoliv zařízení po dobu následujících čtyřiadvaceti hodin.

Spolu s filmem Nejlepší u nás!!! obdržíte navíc také odkazy na zhlédnutí dalších dvou dokumentů z dílny projektu Bez frází: Cheza je jen jedna a Žokejové: Cesta na Velkou pardubickou.

Fanoušky Baníku potěší, že část výtěžku z každé prodané vstupenky bude věnována fanouškovskému spolku Baník Baníku!

Navíc všechny prodané vstupenky jsou slosovatelné a ve hře je deset hodnotných cen. Mezi nimi například dres Baníku s podpisy padesáti klubových legend, nebo hraný dres Filipa Kaloče s jeho podpisem.

Vstupenky na on-line promítání filmu Nejlepší u nás!!! si můžete koupit ZDE

Sdílejte článek