Společnost
18/07/2017 Tomáš Svoboda

Festival Colours of Ostrava má vyprodáno, ale nabízí ještě jednodenní vstupenky

Vstupenky na festival Colours of Ostrava jsou sice už od konce minulého týdne vyprodány, ale organizátoři oznámili, že ještě dnes od 14:00 půjde do prodeje limitované množství jednodenních vstupenek.

Vstupenky na všechny čtyři festivalové dny budou v prodeji na místě, tedy v pokladně u hlavní brány festivalu u Dolu Hlubina.

Samotný program festivalu začne zítra, tedy ve středu 19. července. „Přijďte ve středu s velkým předstihem, vyhnete se případným frontám u vstupů těsně před vystoupeními hlavních hvězd,“ upozorňují organizátoři s tím, že areál v Dolní oblasti Vítkovice bude otevřen již od 12:00.

Lidé tak budou mít dostatek času prohlédnout si celý areál včetně prodejních stánků a v klidu se připravit na vystoupení hlavních hvězd. Hned úvodní den bude mimořádně „nadupaný“. Vždyť hlavní stage postupně obsadí Birdy, alt-J a Imagine Dragons.

Z návštěvnického hlediska jsou letošní novinkou pásky na ruku, které budou vybaveny čipem. Ten má usnadnit identifikaci. „Při vstupu do areálu si stačí pípnout u obsluhy, při odchodu naopak odpípnout, tedy přiložit pásek s čipem opět u obsluhy,“ vysvětlují organizátoři.

Sdílejte článek