Společnost
27/12/2017 Admin PATRIOT

Klidný závěr roku 2017 a co nejlepší zprávy v příštím roce přeje Magazín PATRIOT!

Jaký byl rok 2017 v redakci Magazínu PATRIOT?

Za letošní rok přišly na stránky Magazínu PATRIOT www.patriotmagazin.cz bezmála dva miliony čtenářů. To je počet, o kterém redakce na podzim roku 2015, kdy nový zpravodajský web vznikl, ani nesnila.

„Věřím, že v růstu počtu čtenářů budeme pokračovat i v roce 2018. Ale nechceme se za každou cenu honit za co nejvyššími čísly – připravujeme řadu zajímavých seriálů a projektů i pro náročnější čtenáře,“ říká šéfredaktor Magazínu PATRIOT Jaroslav Baďura.

Zatímco první články magazínu vznikaly v říjnu 2015 takřka na koleně v obývacím pokoji šéfredaktorova bytu, dnes už má redakce  skutečné a reprezentativní sídlo nedaleko centra Ostravy.

„Každá dobrá redakce stojí jen a pouze na svých reportérech – jejich práce tvoří kvalitní zpravodajství a magazínové čtení. Magazín PATRIOT má obrovské štěstí, že přilákal ke spolupráci nadšené a perspektivní autory,“ říká šéfredaktor.

Nejdéle sloužícím reportérem je Tomáš Svoboda, který se k redakci připojil už na jaře roku 2016, později se přidali fotoreportéři Lukáš Ston, Vladimír Pryček, Miroslav Hodeček a Rostislav Recman, a reportérka Martina Kotulová.

Především do tištěného Magazínu PATRIOT, ale také na web přispívá známá gastronomická autorka Petra Pospěchová, většími rozhovory a reportážemi se prezentuje ostravský autor Marek Hýža.

Magazín také spolupracuje s ostravskými osobnostmi jako jsou fotograf Boris Renner, fotograf s dronem Radim Kolibík, správce facebookové skupiny Nezapomenutá Ostrava Marek Pietoň, odborník na gastronomii Michal Šlachta, ředitelka Ostravského muzea Jiřina Kábrtová, význačný ostravský marketingový odborník Luděk Lokaj, a další.

V dubnu 2016 také poprvé vyšel tištěný Magazín PATRIOT, který od toho data vychází bez přestávky každé dva měsíce a počet jeho předplatitelů stále roste.

„S tištěným magazínem máme v redakci velké plány, myslím, že se jeho čtenáři mají i v roce 2018 na co těšit. Naším snem je, aby jednou začal vycházet každý měsíc, snad se to co nejdříve podaří uskutečnit,“ říká Baďura.

Redakce Magazínu PATRIOT se bude snažit i v roce 2018 přinášet svým čtenářům dobré zprávy a příběhy lidí, kteří se snaží měnit svět k lepšímu. Nebudeme se vyhýbat ani problémům, jen věříme, že těch lepších zpráv bude v roce 2018 více.

„Vážení čtenáři, děkujeme vám za přízeň a přejeme vám klidný závěr roku a do toho nového hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody.“

Redakce

 

 

Sdílejte článek