Kultura
30/11/2017 ČTK

Na Colours of Ostrava míří další hvězda: George Ezra!

Britský zpěvák George Ezra vystoupí na Colours of Ostrava. Na festivalu představí písně z chystaného alba.

Další hvězdou připravovaného ročníku, který se v industriálním prostředí Dolních Vítkovic uskuteční od 18. do 21. července, bude punková kapela Slaves, řekl mluvčí přehlídky Jiří Sedlák.

George Ezra, zpěvák s nezaměnitelným hlasem a písněmi Budapest, Listen to the Man, Barcelona nebo Blame It on Me ovládl hitparády mnoha zemí.

„V současné době připravuje druhé studiové album, jehož předzvěstí je aktuální singl Don’t Matter Now. Těšíme se, že na Colours of Ostrava představí nejen známé písně, ale právě i nové skladby,“ řekla ředitelka festivalu Zlata Holušová.

George Ezra získal čtyři nominace na ceny Brit Awards, BBC Music Award i Ivor Novello Award, vyprodával show po celé Evropě a ve Spojených státech a zazářil na festivalu v Glastonbury.

To, že punk stále žije, dokážou na Colours of Ostrava 2018 britští Slaves. „Dvojice Isaac Holman a Laurie Vincent produkuje na pódiu přímočarý, zuřivě chrlený punk, obohacený o prvky garážového rocku, hardcore a spalujících bluesových riffů,“ uvedl Sedlák.

Sdílejte článek