Nejnovější zprávy: Petr Korbel: Prohra? Nevadí, přijde další set! To je arzenál! Stavbaři našli v Bolaticích 65 minometných nábojů

Společnost

Rocksymphony, Federer – Nadal a Bull v Míru. Tipy na 10 akcí, které stojí za vidění!

Magazín PATRIOT připravil ve spolupráci s časopisem Program výběr deseti akcí ze světa kultury, zábavy, sportu či turistiky, které stojí za to navštívit v našem kraji v týdnu od 28. ledna do 3. února 2019.

28. 1. 18:30 CHACHARIJE

Ve volném pokračování zdařilé inscenace Brenpartija zachytili Janusz Klimsza a Tomáš Vůjtek sociální poměry v Ostravě počátku třicátých let (Komorní scéna Aréna Ostrava)

29. 1. 18:00 VLADIMÍR REMEK OPĚT VE VESMÍRU!

Výjimečné setkání s jediným československým kosmonautem v kině Vesmír Ostrava

30. 1. 17:30 HC RT TORAX PORUBA vs. HC FRÝDEK-MÍSTEK

Regionální derby bude lákadlem 52. kola hokejové Chance ligy (RT Torax Aréna, Ostrava-Poruba)

30. 1. 19:00 ROCKSYMPHONY II.

Unikátní koncert rockových hitů v Bonver aréně v Ostravě, hlavní hvězdy Marta Jandová & Václav Noid Bárta vystoupí se symfonickým orchestrem

30. 1. 19:00 FEDERER – NADAL

Nezničitelní tenisoví hrdinové tak, jak je neznáte. Bílé trenky, tvrdé údery, chytré kraťasy i halušky Rogerovy tchýně. Hrají Marek Taclík, Jakub Prachař, Petr Kolečko (Akord, Ostrava-Zábřeh)

31. 1. 18:00 KONCERT 4TET – VERZE V

Brilantně aranžované známé melodie a skvělá podívaná. Scéna, kostýmy, projekce, elegance a specifický humor potěší diváky všech generací (Městský kulturní dům Karviná)

1. 2. 18:00 JIŘÍ KOLBABA – PLAVBY PO PLANETĚ

Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba v inspirativním pořadu představí mnoho druhů plavidel i reálie desítek navštívených zemí (Kulturní středisko Střelnice, Český Těšín)

1. 2. 20:00 MANDRAGE

Kapela Mandrage se vrací zpět do klubů s turné bez velkých světel a efektů (Hudební klub Stoun, Frýdek-Místek)

2. 2. 19:00 BULL

Gala premiéra inscenace Bull, která se odehrává v korporátním prostředí a pojednává o šikaně na pracovišti (Divadlo Mír, Ostrava-Vítkovice)

3. 2. 15:00 DOKONALÁ SVATBA – PRVNÍ UVEDENÍ

Co vše se může během svatebního šílení přihodit, se dozvíte ve veleúspěšné britské situační komedii (Divadlo Jiřího Myrona, Ostrava)

Kompletní přehled akcí najdete na webu: www.eprogram.cz/akce