Kultura
09/04/2022 Roman Vojkůvka

Tři tygři jdou do kin s bláznivou komedií Jackpot! Podívejte se na trailer

​Do kin vstoupí očekávaná akční komedie 26. května!

Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herecoblastního divadla Herbert (Vladimír Polák).

Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá?

Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“?

Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž ztíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král, taktéž toužící po milionové výhře.

Tři tygry ve filmu: Jackpot, podle scénáře Alberta Čuby a Vladimíra Poláka natočil Emil Křižka (Hrana zlomu) a mimo hlavní čtveřici na plátně uvidíme Sáru Erlebachovou, Petra Sýkoru, Markétu Matulovou, nebo Dušana Sitku v roli Krále.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=D9iV_Lcve5s

Sdílejte článek