Společnost
30/01/2020 Jaroslav Baďura

Český rozhlas Ostrava má nový pořad. Živou show Krhutoviny

​Živě s kytarou ve studiu - s písničkami, s příběhy, s improvizacemi, se soutěžemi, s telefonem u ucha a hlavně s humorem.

To je nové zábavně posezení s muzikantem a bavičem Jiřím Krhutem, které bude Český rozhlas Ostrava vysílat živě každé úterý a čtvrtek po 15. hodině po celý únor.

V novém pořadu ostravského muzikanta a baviče Jirky Krhuta se legraci meze nekladou. Pořad slibuje nálož vtipu, nadhledu, hudby a hlavně zábavy.

Moderátorem Krhutovin bude Richard Piskala, kterého posluchači ostravského rozhlasu důvěrně znají z vysílání.

„Na moderaci tohoto nového pořadu se těším, vzhledem k Jirkově živelnosti jsem v očekávání, co všechno se bude v živém vysílání dít. Určitě ale nebudou chybět písničky, básničky a vtipné příběhy. A do živého vysílání zapojíme i posluchače,“ říká o pořadu Richard Piskala, vedoucí programu a moderátor.

Nový pořad Krhutoviny Jirky Krhuta si nalaďte každé úterý a čtvrtek po 15. hodině na vlnách Českého rozhlasu Ostrava, a to během celého února.

Jiří Krhut je bavič, muzikant a skladatel, který se narodil a žije v Ostravě. V posledních letech se věnuje psaní písní, scének a skečů pro Kabaret Bo Jaromíra Nohavici, ve kterém svá čísla a nápady prezentuje.

V ostravském klubu Heligonka má také svůj vlastní pořad Varieté Krhut. Na svých představeních vtahuje diváka nejen do svých vtipných scének, standupů, kytarových písniček, básniček, anekdot a glos.

Vystupuje také s programem Čapkárna, který nese stejný název jako jeho nedávno vydané album. Jako skladatel se autorsky zapsal do tvorby známých českých interpretů, jako jsou Ewa Farna, František Segrado, Vojtěch Dyk nebo česká legenda Marie Rottrová, kterou Jiří Krhut již léta doprovází na bicí nástroje.

Je také jedním ze zakladatelů kapely Nedivoč, ve které hraje na bicí a je autorem většiny textů z desky Vale pletichám.

Sdílejte článek