Společnost
11/06/2023 Roman Vojkůvka

​Čtyřlístek pro hafany zve na Bleší trh. Pomůžete potřebným pejskům?

Ve dnech 30. června až 2. července, vždy od 10 do 18 hodin, proběhne v Dobré u Frýdku-Místku 6. charitativní Bleší trh pro hafany, který navazuje na úspěšné předchozí ročníky.

Poprvé se charitativní Blešák odehrál v červnu 2020 s cílem vybrat na konto Čtyřlístku pro hafany alespoň deset tisíc korun, konečný zisk z prodeje nabízených věcí byl nakonec více než pětinásobný.

Druhá akce proběhla ještě v srpnu téhož roku, v roce 2021 se znovu pořádaly dva Blešáky a dosud poslední proběhl vloni před letními prázdninami.

Bleší trh pro hafany funguje díky lidem, kteří pro jeho potřeby vozí či posílají útulku věci, které oni sami už nepotřebují, ale jiným by se mohly hodit. Na akci lze tak tradičně zakoupit vše od oblečení, kosmetiky, šperků, přes hračky, knihy, obrazy, až po elektroniku a v minulosti nebyla výjimkou sekačka na trávu či sedací souprava.

Nechybí stan s VIP věcmi, mezi které se řadí starožitnosti či zboží nové, ještě opatřené visačkou. O sběru věcí určených k prodeji, který probíhá po celý rok na pěti odběrných místech či o jejich svozu pro ty, kteří nemají jak tyto předměty na sběrná místa dopravit, se lze stejně jako o celé akci dozvědět víc na facebookových stránkách Bleší trh pro hafany https://www.facebook.com/blesitrhyprohafany.

Prodej bude letos doprovázen bohatým programem pro děti, včetně skákacího hradu, soutěží a velké skluzavky. V areálu je také k dispozici dětské hřiště. Nebude chybět tombola, díky níž je možné každý den vyhrát více než dvacet hodnotných cen.

Poprvé bude Blešák po celé tři dny doprovázen moderátory rádia Čas Honzou Gavelčíkem a Lenkou Smrčkovou. Účastnící akce si budou moci zakoupit občerstvení všeho druhu, či se schladit točenou zmrzlinou. Nápoje, stejně jako vloni, budou moci pít z hrnečků opatřených motivem hafanů. Milovníci ovocných vín jistě ocení nabídku sortimentu firmy Rybízák, která je už tradičně jedním ze sponzorů akce.

Dalším potenciálním zájemcům o sponzoring akce budou dělat reklamu vytištěná loga firem vyvěšená pod pódiem a na fotkách a videích z akce.

Sdílejte článek