Společnost
30/07/2017 Jaroslav Baďura

Jakub Kohák se stal tváří nové značky San Marco

Známý režisér reklamních klipů, scénárista a šoumen Jakub Kohák se stal tváří nové značky heren a kasin San Marco.

Značku moderních kasin a heren postupně zavádí na trh v České republice ostravská společnost 3E PROJEKT. Jde o příjemné podniky, které splňují náročné podmínky pro provozování loterií a sázek, a v nichž je hra i prostředí na vysoké úrovni.

Jakub Kohák si v minulých dnech v ostravské společnosti CENTRUM Moravia Sever převzal nový automobil Mercedes Benz řady E s polepy San Marco.

Foto: Tomás Svoboda, Magazín PATRIOT

Foto: Tomáš Svoboda, Magazín PATRIOT

„Jakub Kohák nám přesně zapadá do naší koncepce kasin a heren San Marco. Nejsou to podniky, kam musíte nutně ve smokingu, ale jde v nich především o to, si příjemně zahrát, pobavit se, zažít něco výjimečného,“ říká marketingový ředitel společnosti 3E PROJEKT Václav Menšík.

Jakub Kohák si v rámci své podpory nové značky v kasinech a hernách zahraje a bude v kampani aktivně značku San Marco podporovat.

A jak komentuje své angažmá sám Jakub Kohák? „San Marco je nová moderní značka, jejich kasina nejsou jen pro horních deset tisíc, ale umožní neformální zábavu všem, kteří hledají trochu rozptýlení a adrenalinu ve velmi příjemném prostředí,“ říká Kohák.

Společnost 3E PROJEKT si spolupráci se známým bavičem pochvaluje. „Jakkoli je na první pohled Jakub Kohák člověkem, který rád překračuje bariéry a nic mu není svaté, spolupráce s ním je opravdu na profesionální úrovni. Vše, na čem jsme se dohodli, skutečně funguje,“ říká Václav Menšík.

Projekt San Marco přináší do České republiky síť špičkových kasin a heren, které umožňují hráčům pobavit se ve velmi příjemném prostředí, splňují náročná kritéria daná zákony.

Společnost 3E PROJEKT plánuje, že do konce příštího roku bude v České republice pod novou značkou San Marco celkem čtyřicet provozoven.

Sdílejte článek