Kultura
27/09/2022 Petr Sobol

Je to borec! Štěpán Kozub vyprodal O2 arenu, přidal další termín

​Pražská O2 arena hostila největší sportovní události. Bude se v ní hrát NHL a vystoupily v ní nejzářivější hvězdy showbyznysu. A míří do ní i Štěpán Kozub.

Šestadvacetiletý Štěpán Kozub je považován za největší českou hvězdu nekorektního humoru současnosti. Rodák z Bohumína a jeden z Tří Tygrů ostravského Divadla Mír se proto rozhodl, že zavítá i do pražské O2 areny, kde předvede svou stand-up show Kozub: Bez urážky!

„Bylo to moc? Ještě přidám! Vyslyšel jsem tužby mých fanoušků i těch, kteří by mě nejraději vypnuli, a podle svého celoživotního motta jsem se rozhodl „ještě přidat“. Příští stand-up show tedy na základě nátlaku a veřejné poptávky zavítá do skromných prostor pražské O2 areny, a já se těším na další posouvání všech svých i vašich hranic,“ oznamoval fanouškům velkolepé vystoupení.

Celou pozvánku můžete vidět na videu:

Pražskou zastávku si Kozub naplánoval na 28. prosince, největší tuzemská hala však více než tří měsíce před konáním akce hlásí vyprodáno. Úspěšný herec, komik, zpěvák a režisér proto přidal ještě druhou O2 arenu, která je na programu o den později. Dokáže ji zase vyprodat?

Sdílejte článek