Společnost
11/11/2015 Jaroslav Baďura

Magazín PATRIOT slaví jeden měsíc. Má už 50 tisíc čtenářů!

Magazín PATRIOT má za sebou první měsíc života. "Nečekal jsem to, ale zájem o seriózní regionální zpravodajství z oblasti byznysu, politiky a společnosti je obrovský," říká šéfredaktor Magazínu PATRIOT Jaroslav Baďura. Za první měsíc se na www.patriotmagazin.cz přišlo podívat 50 tisíc čtenářů.

Jedním z nejčtenějších článků bylo povídání s úspěšnou mladou podnikatelkou Darinou Ermisovou (na snímku), která se díky své nevšední píli, kreativitě a vytrvalosti vypracovala ve špičkovou obchodnici a návrhářku kabelek – čtěte zde.

Obrovský zájem vzbudila rovněž reportáž o stezce Beskydské nebe, která bude slavnostně otevřena v areálu Na Horečkách v pátek 13. listopadu – čtěte zde.

Článkem, o který měli čtenáři rovněž velký zájem, byl i text o unikátní Pražské kuchařce Romana Vaňka, knize, která vznikla v ostravském Studiu Stojkov a vytiskli ji v Opavě – čtěte zde, velmi čtený byl i text o soše Lišky Bystroušky, která nahradí ukradený artefakt a jejíž model nyní vzniká v 3D tiskárně – čtěte zde.

Pro milovníky statistik připojíme ještě pár čísel: Magazín PATRIOT za měsíc zaznamenal 66 tisíc zhlédnutých stránek, čtenáři si mohli za zmíněný měsíc přečíst celkem 200 článků a podívat se na více než 300 fotografií. Akční je rovněž facebookový profil https://www.facebook.com/1patriotmagazin.cz/ , který „se líbí“ bezmála šesti stům fanouškům. To vše za první měsíc…

„Naším cílem není zahlcovat čtenáře, ale sledovat skutečně důležité události. To ale neznamená, že se budeme vyhýbat i zajímavostem, které se v našem kraji i v jeho blízkém okolí dějí. Chceme dávat čtenářům podstatné informace, ale také je bavit,“ říká šéfredaktor webu Jaroslav Baďura.

„První měsíc provozu webu www.patriotmagazin.cz uběhl neuvěřitelně rychle, ostatně online zpravodajství je z podstaty věci rychlé. V řadě případů jsme byli prvními, kdo přinesl čtenářům důležitou informaci, a v tomto trendu hodláme pokračovat,“ dodal Baďura.

Magazín PATRIOT děkuje čtenářům za přízeň a podporu!

Sdílejte článek