Sport
29/06/2023 Petr Sobol

Na hokej i za 5 tisíc! Kolik budou stát lístky na MS v Ostravě?

Hokejové mistrovství světa se příští rok vrátí do České republiky a hrát se bude (společně s Prahou) i v Ostravě. Organizátoři už odtajnili, za kolik budou prodávat balíčky vstupenek.

Během mistrovství světa v hokeji budou v Ostravě doma Slováci. Ti budou mít ve skupině ještě USA, Německo, Švédsko, Lotyšsko, Francii, Kazachstán a taky Polsko. Český tým bude hrát své zápasy v Praze.

Balíčky vstupenek budou rozděleny do tří kategorií. Ty nejdražší budou stát od 2000 do 5000 korun a v Ostravě se budou prodávat do všech sektorů kromě rohových A1, A5, B1 a B5. Ty budou ve druhé cenové kategorii, ve které se budou ceny pohybovat mezi 1500 a 4500 korunami.

Nejlevněji vstupenky do Ostravar arény vyjdou do nejvyšších řad, stát budou 1000 až 3000 korun.

Balíčky vstupenek se začnou prodávat v říjnu. Ovšem už 20. července odstartuje soutěž, ve které se bude hrát o přednostní právo k nákupu. Mezi vylosované výherce se uvolní dvacet procent kapacity arény.

V zimě půjdou do prodeje zbylé vstupenky na jednotlivá utkání a na zápasy play-off. V Ostravě se odehrají dva čtvrtfinálové duely, o medaile se už bude bojovat v Praze.

Sdílejte článek