Společnost
01/11/2015 Jaroslav Baďura

Náklaďák s auty vyjel do protisměru, pak ze silnice a ztratil přívěs

Obrovské štěstí měli řidiči, kteří projížděli v sobotu před polednem okolo Starého Jičína. V protisměru se tu totiž prohnal kamion naložený osobními auty a vyjel ze silnice do pole.

Na více než dvě hodiny zkomplikovala dopravu na silnici R48 dopravní nehoda nákladního automobilu převážejícího osobní automobily. Nákladní automobil sjel mimo komunikaci na 11 kilometru rychlostní komunikace, dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob.

Operační a informační středisko hasičů Moravskoslezského kraje přijalo tísňový hovor oznamující dopravní nehodu v sobotu 31. října 2015, krátce před dvanáctou hodinou. Dopravní nehoda se stala na 11. kilometru rychlostní silnice R48, v katastru obce Starý Jičín, poblíž sjezdu na Palačov.

Na místo události byly krátce na to vyslány dvě hasičské jednotky, jednotka HZS MSK z Nového Jičína a dobrovolní hasiči ze Starého Jičína. Na uvedeném místě zjistili, že nákladní automobil s přívěsem převážející osobní automobily vjel do protisměru, následně sjel z komunikace a zastavil se v poli vedle silnice.

 

Sdílejte článek