Společnost
01/03/2022 Petr Sobol

Násilí v Orlové. Jeden agresor do muže kopal, druhý ho napadl židlí

​Orlovští kriminalisté se zabývají napadení muže, na kterého zaútočili dva další muži. K události došlo v listopadu, policie teď hledá svědky.

K fyzickému napadení muže (rok narození 1985) došlo v Orlové, poblíž Hypermarketu Albert. Incident se odehrál 21. listopadu loňského roku kolem 15:30.

V době incidentu došlo mezi muži nejprve ke slovní rozepři. Nato měl jeden z útočníků několikrát poškozeného kopnout do těla. Druhý útočník pak měl poškozeného napadnout kusem dřevěné židle. Zraněný utrpěl několik zlomenin a musel být ošetřen v nemocnici, kde se léčil několik dní.

V průběhu prověřování kriminalisté zjistili, že ve chvíli fyzického útoku poblíž incidentu seděla na lavičce žena, která měla na hlavě bílou čepici. Krátce před samotným napadením muže navíc přicházeli k místu činu dva mladíci, z toho jeden měl s sebou koloběžku.

Vyzýváme tyto svědky, aby se přihlásili na 2. oddělení obecné kriminality Orlová, nebo zavolali na linku 158. Kriminalisté uvítají i svědectví dalších osob, které fyzický útok viděly," uvedla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Sdílejte článek