Společnost
09/02/2020 Admin PATRIOT

Nejlepší letní dobrodružství a tábor? Akcičky!

​Nejlepší léto? Akcičky! Nejlepší tábor? Akcičky! Tato slova zaznívají každoročně z úst stovek dětí, které zažily tábor od tvůrců barevného festivalu Rainbow Run!

Je to tábor, kde děti zažijí to pravé dětství, o kterém nostalgicky vyprávějí dospělí. Táborák, vodní bitva, spousta her a soutěží, překážkový závod, 50 metrová skluzavka, Rainbow Run a možná taky soukromý koncert hvězdného DJ Lowa.

Superhrdinové a Piráti z Karibiku byly tématy předešlých let. Tentokrát se vše ponese v duchu automobilů.

„Znáte Rally Dakar? Speciálně na tábor Akciček jsme spolu s týmem vyrobili vlastní káry na lidský pohon, se kterými budou děti závodit. Pravidla jsou stejná jako u Formule 1, takže týmy musí doplňovat palivo, měnit pneumatiky, zajet kvalifikační kola a podobně. Cílem bude zvolit si v týmu vhodnou strategii tak, aby získal co nejlepší skóre v daném čase. Bude prostě jízda,“ říká zakladatel Roman Fučík.

To však není jediná výjmečnost tábora. Organizátoři motivují děti k tomu, aby svůj volný čas využily co nejefektivněji a naplno si jej užily v kolektivu.

Proto většina dětí jezdí bez svých telefonů a tabletů. Díky tomu rodiče mohou očekávat například pohled nebo dopis.

Tým vedoucích je sestaven z těch nejlepších! V jejich řadách najdete policisty, hasiče, rekreology a taky zdravotníky. Dlouholetá sestava zkušených profesionálů, které děti milují!

Pro velký zájem museli organizátoři tábora Akcičky s.r.o. spustit také druhý turnus. První turnus se uskuteční 6.-16.8.2020. Druhý turnus pak od 16.-26.8.2020 (aktuálně vyprodán). ve Svojanově u Borušova. Odjezd je vždy z Ostravy – Dolních Vítkovic.

Doporučujeme sledovat facebookové stránky https://www.facebook.com/akcickysro/ , které Vám „dají ochutnat atmosféru tábora.

Více informací najdete na stránkách: www.akcickysro.cz.

Sdílejte článek