Auto
19/09/2023 Admin PATRIOT

Nová značka 4 x 4 vozů Grenadier už příští týden v Ostravě

Dajbych 4x4

Nová britská terénní auta se představí předváděcími jízdami v centru bezpečné jízdy Libros v Ostravě - Přívoze už v úterý 26. 9. 2023.

Přijďte se na vlastní kůži přesvědčit o terénních schopnostech, praktičnosti a odolnosti INEOS Grenadier.

V úterý 26. září od 9:00 v Centru bezpečné jízdy Libros v Ostravě uvidíte a hlavně budete moci vyzkoušet nové terénní vozy INEOS Grenadier.

Stačí si rezervovat termín na www.grenadier4x4.cz/roadshow

Akce je určená jako první představení vozů Grenadier – proběhne testovací jízda na terénním polygonu s profesionálními instruktory. K dispozici bude i statický vůz, abyste si mohli model řádně prozkoumat. Každý účastník musí být registrován zvlášť.

INEOS Grenadier

Zcela nová značka terénních vozů vznikla ve Velké Británii, vývoj probíhal v Rakousku a Německu a výroba ve Francii. Jde o odolný 4x4 vůz zaměřený na praktičnost, odolnost a přizpůsobení potřebám uživatelů. Permanentní čtyřkolka, 3litrové motory od BMW, převodovka ZF, nadměrně dimenzované nápravy, 3,5 t na kouli nebo třeba předpřipravená elektroinstalace pro přídavné příslušenství. Skvělé terénní schopnosti i vyladění podvozku na silnici z Grenadieru dělají silného hráče ve vymírajícím segmentu 4×4 vozů.

Ineos Grenadier má ambice zcela překopat a oživit trh s pracovními terénními vozy. V dnešní době nejen emisních předpisů segment klasických terénních vozů trpí a v Evropě byste jeho zástupce spočítali na prstech jedné ruky. Přitom terénní vozy plní důležitou funkci a k práci je potřebuje velké množství firem a institucí různých odvětví. Namátkou z energetiky, důlního průmyslu, stavebnictví, zemědělství, lesního hospodářství, složek ISZ nebo prostě z okruhu cestovatelů a dobrodruhů.

Myšlenkou Grenadier je vyvinout vůz 4x4, který bude nekompromisní a poskytne nejlepší terénní schopnosti, odolnost a užitkové vlastnosti ve své třídě.

Sdílejte článek