Společnost
23/11/2015 Jaroslav Baďura

Nový portál poradí, kam v centru Ostravy vyrazit za zábavou či sportem

Od úterý 24. listopadu budou mít zájemci o kulturní, sportovní a společenské dění v centru Ostravy další možnost, jak získat potřebné informace. Na adrese www.kamvcentru.cz totiž bude spuštěn nový webový portál s kalendářem akcí konaných v Moravské Ostravě a Přívozu.

Filtrovat se na nových webových stránkách bude dát dle zvoleného termínu a kategorií jako je například kultura, sport, zábava a vzdělávání.

„Jde o náš další počin, jímž chceme přispět k lepší informovanosti o plánovaných akcích, a tím pádem i k dalšímu oživení centra města,“ upřesňuje starostka obvodu Petra Bernfeldová.

„Zároveň jde také o vstřícný krok vůči subjektům působícím na území našeho obvodu. Ne vše, co tyto organizace pro veřejnost připravují, mívá dostatečnou publicitu. Proto jsme chtěli zajistit, aby se o všem, co se v oblasti kulturního, sportovního a společenského života v centru děje, vždy dozvědělo co nejvíce potenciálních návštěvníků i z jiných obvodů města a okolí. Ti všichni už nyní budou vědět, kde hledat. Navíc na nový webový portál bude možné se dostat i prostřednictvím odkazu na hlavní stránce obvodu www.moap.cz.“

Sdílejte článek