Auto
03/10/2023 Václav Menšík

Nový showroom Toyota v Ostravě otevřela kapela No Name i hráčky Baníku Ostrava

Foto: se souhlasem FCB

Třídenní prezentační akce Vestavby vyvrcholila koncertem, který slavnostně otevřel moderní zrekonstruovaný showroom Toyota.

Do Ostravy se v září sjeli ti nejzajímavější dodavatele přestaveb všech druhů a typů. V areálu AUTOBOND GROUP v Hrabové tak během tří dnů široká veřejnost, starostové obcí, rehabilitační ústavy či kolegové mohli vidět a vyzkoušet různé typy specializovaných přestaveb a vestaveb do vozidel značky Toyota.

Od těch campingových ve spolupráci s firmami Vivibox, Rebuild-car s.r.o, Egoé, FullVans s.r.o., Poutník od společnosti Altra, přes řemeslné úložné systémy firem Würth, ALFAVARIA Group s. r. o., nebo speciálně upravené vozidlo Toyota Hilux radlicí a sypačem od společnosti P & L Hilltip, které přímo na akci dovezla firma Vykrut, jež je denně používá.

Velkému zájmu se těšil expediční speciál od společnosti Alu – Cab, postavený na základu Toyoty Hilux. Nechybělo ani speciálně upravené vozidlo pro invalidní klienty od společnosti API CZ s.r.o či přehlídka elektrických vozidel Toyota Proace City a BZ4X.

Návštěvníci si mohli opéct špekáčky a zároveň soutěžit v tipovací hře. Host, který nejpřesněji tipnul, kolik špekáčků lidé během tří dnů opekli, získal zapůjčení campingové vestavby na celý týden.

Ve čtvrtek odpoledne dorazili hráči Baníku Ostrava Jiří Boula a Gigli Ndefe i hráčky dívčího týmu Baníku Vanesa Pagáčová a Patricia Mudráková. Společných fotografií a selfíček proběhlo nepočítaně!

Víkendové dopoledne pak patřilo dětem, které si užily zábavu s Mimoni či na herní konzoli změřily síly s týmem eSport Baník Ostrava

Vrcholem celé této akce byla večerní show Toyota v novém, kdy byl slavnostně otevřen zcela nový koncept showroomu značky Toyota. Velkým překvapením se pro všechny hosty stalo oznámení o partnerství Autobondu a ženského týmu Baníku Ostrava.

Ženský fotbal je na vzestupu, jak krásně ukázalo poslední mimořádně sledované mistrovství světa. Na vzestupu je i dívčí tým Baníku a u toho nemohl AUTOBOND, tradiční baníkovský partner, chybět!

I díky flotile desíti vozů, které bude dívčí tým využívat, mohou malé holčičky v Ostravě a okolí vidět, že #holkytaky hrajou fotbal a třeba to taky přijdou vyzkoušet!

Výkonný ředitel AUTOBOND GROUP Petr Šrámek po boku majitele Baníku Ostrava Václava Brabce při slavnostním odhalení prvního vozu prozradil, jak ke spolupráci s ženským týmem vlastně došlo.

„Po zápase Baníku proti Slávii jsem trávil čas ve VIP zóně společně s dalšími partnery klubu, v tom se tam najednou objevilo spoustu krásných mladých slečen. Když jsem se jich zeptal, co tady dělají, se smíchem odpověděly, že jsou přece hráčky ženského týmu Baníku. Postupně z našeho hovoru vyplynulo, že na rozdíl od chlapů od nás nemají žádná auta. To jsem přece nemohl tak nechat a začala naše další spolupráce,“ prozradil s úsměvem Petr Šrámek.

Slavnostní a zábavný večer uzavřela svým koncertem kapela NO NAME, která dobře naladěným hostům zahrála všechny své známé hity.

Foto: Radim Kolibik/Magazín PATRIOT a FCB
Sdílejte článek