Společnost
19/05/2024 Petr Sobol

Ostrava se bude třást. Ke Globusu dorazí hororový cirkus Ohana

Foto: se souhlasem Ohana Horor Cirkusu

Šapitó Ohana Horor Cirkusu v červnu zamíří do Ostravy. Slibuje pořádné napětí, strach, údiv i pobavení!

První hororový cirkus v České republice si připravil novou hrůzostrašnou show se zcela novou crew. V termínu od 7. do 30. června bude k vidění i v Ostravě u Globusu.

Program s názvem The Future je plný symbolů problematiky civilizace v postapokalyptické době. „Přenesete se do momentu katastrofy lidstva a jeho boje o přežití. Tváří v tvář se potkáte s novými znetvořenými bytostmi, budete pozorovat proměnu (ne)morálních zásad i způsobů, jak ustát nový život, a ukořistit tak pro sebe to nejzásadnější pro přežití,“ řekl organizátor Matěj Břešťák. „Po cestě možná budete v symbolech tápat, budou pro vás představovat různé věci, ale nakonec pochopíte, co je tím nejdůležitějším,“ dodal.

Program s umělci z celého světa slibuje zajímavou podívanou. Návštěvníci se mohou těšit na domorodé skokany, ohnivý trinidadský národní tanec nebo brilantní ekvilibristku, chybět nebudou ani oblíbené tváře cirkusu: šílený klaun Špína si připravil nové akce, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá, i sprostý klaun Hugo, jenž si s publikem pořádně osobně zařádí.

Start cirkusu je ve všední dny a soboty naplánován na 18:30, v neděle na 17 hodin. V pondělky a čtvrtky se nehraje.

Sdílejte článek