Sport
13/10/2023 Petr Sobol

Ostravské derby prodalo přes osm tisíc vstupenek, čeká se vyprodaná aréna

Ostravské derby je zpátky a slaví výroční desátý ročník! Proběhne už v úterý 17. října.

Velká hokejová událost bude vrcholem letošního roku pro všechny studenty, absolventy a fanoušky hokeje v Ostravě. Souboj výběrů Ostravské univerzity a VŠB-TUO, který proběhne v Ostravar aréně, opět nabídne parádní kulisu. Už teď je prodáno více než 8000 lístků. „Loni na derby dorazilo 8504 fanoušků. Letos jich však čekáme víc. Nejspíš bude vyprodáno," říkají pořadatelé.

K tomuto jubileu jsme pro vás připravili plno novinek a překvapení, o kterých budete mít možnost se dozvědět až na místě! Bez ohledu na to, zda jste vášnivými fanoušky hokeje nebo hledáte jedinečnou atmosféru a zábavu, neváhejte a přijďte si užít pořádnou show. Zavolejte kámoše, spolužáky a rodiče a všichni se potkáme v Ostravar aréně," lákají pořadatelé.

Kromě derby si organizátoři připravili ještě jedno překvapení - největší indoor party roku v Ostravě. Poprvé zavítáme do Trojhalí s kapacitou až 4000 lidí, takže si můžete být jisti, že to bude nezapomenutelná noc. Na pódiu se vystřídají hvězdy jako DJ Roxtar, MATAMAR, DJ Lowa a Lumír Mořkovský. Loni byla afterparty vyprodána, takže doporučujeme zajistit si vstupenky včas," dodávají pořadatelé.

Loni po výsledku 7:5 vyhrála Ostravská univerzita. Kdo se bude radovat tentokrát?

Sdílejte článek